Patricie erotická masérka v Praze

Patricie

5,0 (19 reviews)
24

Věk

65

Váha

165

Výška

3

Prsa

#Přírodní prsa
#Tetování
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Příběhy
Poslední aktualizace: 29. dubna 2024

Dostupnost

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Miluju
Dělám

Patricie je mladá slečna, která miluje vášeň a vzájemné doteky, dokáže se velmi dobře vcítit do druhých, což znamená, že čas strávený s touto kráskou opravdu stojí za to.

Jak sama říká, nejraději masíruje celým svých nahým tělem a hlavně nezapomíná na správná místa, která Vás dovedou do nirvany.

Přijďte k Patricii na masáž a zažijte erotické chvilky podle Vašich představ.

Rozhovor s masérkou

Prsa, boky.

Prsa a krk

Adekvátně, nemám s tím problém.

Ideální místo na první rande kvalitní restaurace s dobrým jídlem ???

Česká a italská 🙂

Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze

Recenze

26/03/2024

Má první zkušenost v Rabbit hall. Ten den, opravdu velmi hustě pršelo. A mě ještě zbývalo nějakých 10 minut, do příchodu. Tak jak jsem byl od každý minuty nervoznejsi a nervoznejsi, tak jsem byl opravdu hooodně překvapenej, jak pozitivní a milá slečna, Páťa je. A jelikož to byla moje první zkušenost s králíčkama, tak mi i pomohla s výběrem masáže na tu domluvenou hoďku. Fakt dost rád si zkusim s Patricií zas nějakou jinou masáž. Vše v top kvalitě. Její přístup, výborný kafe, dobrá voda s citronem a matrace též vážně příjemná.Díky ti, Páťo….ta naše první hoďka byla nádherná :-*

Filip
26/03/2024

Patricie byla výborná,skvělá jako masérka ,tak i člověk.

Luboš
26/03/2024

Milá slečna ktera vi kam sahnout😌 je pratelska as krásným tělem,hodina sni je malo☺️ Tesim až se zase potkame😏

Jiří
26/03/2024

A sweet and very fun woman with very easy to laughter. Her strong hands sent me to seventh heaven with a teaseful and explosive ending. She is also extremly attractive with a womanly shaped body with lots of curves. I highly recommened her if you want a massues who treats you like a king!

Richard
26/03/2024

Patricie je moje favoritka.Poznal jsem již dost slečen, ale k ní se vracím nejraději. Odmění mne již ve dveřích svým nezaměnitelným šibalským úsměvem.Těším se vždy, až mi ukáže svá krásná pevná prsa ve sprše a na to, až pak začnou klouzat po mém těle. Až se mne dotkne svou mušličkou a já její dotek opětuji. Až se otočím na záda, a co bude následovat…Pokaždé je to trochu jiné, a pokaždé mne to nabije energií na celý zbytek dne.

Denis
26/03/2024

I visit patrice twice on my five day trip in prague. She is amazing! Sexy like no one else, womanly curves and also an amazing massues. She will send you to another world with her hands and great finale is explosive! I recommened her to all visitors and next time I am in prague, new massage sessions with her is a must 🙌

Richard
26/03/2024

Patricie naprosto boží. Krásné tělo a příjemná masáž

Adam
26/03/2024

Dnes jsem byl na masáži Tělo na tělo v kombinaci s Lingam, NEZAPOMENUTELNÉ!!

Fanda
26/03/2024

Navštívil jsem minulý týden masérku Patricii. Otevřela mi pohledná slečna s hezkým úsměvem, po té mě odvádí do pokoje a nabízí společnou sprchu, kterou jsem neodmítl a udělal jsem dobře.?Vybral jsem si mix masáž kombinace masážních technik a musím říct že je Patricie šikovná umístní zatlačit.Její tělo je pevné a svalnaté, moc se mi líbil její kulatý zadeček.?Čas-dodržen a mohu jen doporučit

Marek
Zavolat WhatsApp Rezervovat