Kira erotická masérka v Praze
POPULÁRNÍ
5

Pussycat masáž

Erotické masáže získávají v posledních letech na popularitě. Muži považuji tyto metody za jednu z nejpříjemnějších, co se týče uvolnění. My nepovažujeme erotickou masáž za nevěru, ale pouze za určitý druh uvolnění. Pokud i vy se zajímáte o erotické masáže, s největší pravděpodobností jste neslyšeli o masáží pussycat. Jestliže ano, můžete svým způsobem přejít k dalšímu odstavci. Masáž pussycat zahrnuje všechny druhy erotických masáží v jednom. Jde o jednu z nejprodávanějších erotických masáží vůbec a není se čemu divit. Nabízí totiž plno výhod.

Masáž pussycat aneb co všechno dostanete?

Před vysvětlením jednotlivých bodů vám zdůrazníme fakt, že můžete masérku líbat po celém těle. Na rozdíl od klasické masáže vás masérka bude masírovat v poloze 69, ve které také dojde k samotnému vyvrcholení. Nyní se ovšem podíváme na to, jak taková masáž vůbec probíhá, abyste o ni měli maximální představy. Jako u každé jiné erotické masáže vás masérka vyzve ke společné sprše, která je nejenom před procesem, ale také po něm. Už tato forma odpočinku vás dostane do kolen. Společná sprcha vás nabije a vy tak získáte energii na hlavní části erotické masáže.

Poté se přechází k futonu, kde vás masérka bude masírovat formou tělo na tělo. Masérka je samozřejmě nahá a vy se ji můžete dle libosti dotýkat. Je potřeba se ovšem držet jistých pravidel, které vám slečna sdělí na místě. Masérku můžete hladit nebo pevně chytnout, podle toho, jak odvážní jste. Dalším bodem je líbání. Jak jsme naznačovali v předchozích odstavcích, výhodou této masáže je fakt, že masérku můžete líbat, a to včetně intimních partií. Nabuzeni přecházíte k poslední části erotické masáže, nebudeme-li počítat společnou sprchu, kterou jsme již rovněž zmínili.

Jaký je poslední bod pussycat masáže? Nechte se překvapit!

Posledním bodem této masáže je masáž penisu a varlat, která se provádí v poloze 69. V této poloze dojde taktéž k vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen, takže záleží čistě jen na vás, na jakou slast se pomocí masáže dostanete. Jde o vůbec nejprodávanější masáž.

Průběh masáže

Emoji
75 bpm

Společná erotická sprcha s masérkou, která Vás nažhaví na masáž už ve sprše.

Emoji
110 bpm

Erotická masáž pomocí teplého olejíčku, přičemž masérka kombinuje různé techniky klasické erotické, lingam a masáže tělo na tělo. Po celou dobu masáže je masérka nahá. Můžete se dotýkat a dokonce i líbat celé tělo masérky.

Emoji
130 bpm

Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie. Masáž penisu a varlat, se provádí v poloze 69.

Emoji
80 bpm

Následuje závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník

1 Masérka 2 Masérky
60 min 2 600 Kč
113 €
4 800 Kč
209 €
90 min 3 400 Kč
148 €
6 500 Kč
283 €
120 min 4 400 Kč
191 €
8 000 Kč
348 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec.

Pro rezervaci vyplňte formulář

EMoji

Chcete zkusit jinou masáž?

Masáž lesbická show
Masáž prováděná dvěma profesionálními masérkami včetně show je snem každého muže. Dvě krásné ženy pečující o vaše blaho a vzájemně si „hrajou“.

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.
Zavolat WhatsApp Rezervovat