Lesbi show massage in Prague
4,7

Masáž lesbická show

Dokážete si představit masáž, během které se vás budou dotýkat čtyři ruce? Pokud ne, pak vás jednou z nich seznámíme. Následně sami posoudíte, že toho nebudete litovat. Právě naopak, rádi se budete chtít vrátit nebo si masáž rovnou zopakovat. Masáž lesbická show vám nabídne přesně to, po čem každý muž touží. Vy se tak uvolníte a zároveň vzrušíte. Pojďme se na tuto masáž podívat podrobněji.

Lesbická show masáž aneb dotek čtyř rukou

K masáží dostáváte navíc láhev šampaňského v ceně. Tento druh erotické masáže je prováděn s dvěma masérkami, které vás nejenom masírují, ale mimo jiné si spolu i hrají. Vy se tak můžete dívat na lesbickou show, která vás rovněž dostane do kolen. Masáž je zahájená společnou sprchou, a to rovnou s oběma masérkami. Už teď se těšíte? Výborně, máte totiž proč! Když vás navíc budou masírovat obě najednou, vaše touhy se rázem zvednou o několik desítek procent. Masérky si vyberete podle svého uvážení. 

Dáte přednost novým masérkám nebo těm, které mají zkušenosti? Společná sprcha je před i po masáží, takže se rozhodně máte na co těšit. I samotná sprcha vás nabudí tím správným směrem. Následně masérky přechází k erotické masáží. Jak již bylo sděleno, masérky nemasíruji po jedné, ale rovnou naráz. Vy tak na sobě ucítíte čtvery ruce. Jste připravení na takový nával ženských doteků? Pokud ne, nemáte se čeho bát. Počet vyvrcholení je neomezen. V neposlední řadě se můžete těšit na sledování erotických hrátek obou masérek.

Užijte si erotickou lesbi show masáž do konce!

Užijte si tento druh masáž až do úplného konce. Věřte nám, že přijdete na jiné myšlenky a zapomenete na veškeré trable, které máte. Výhodou je fakt, že si obě masérky vyberete dle svých priorit. Muži se často zaměřuji na několik kritérií, od věku, přes vzhled až po chování. Záviset bude pochopitelně na vás, jakým prioritám dáte přednost.

Průběh masáže

Emoji
75 bpm

Úvodní společná erotická sprcha s oběma masérkami, kde Vás nažhaví na masáž.

Emoji
95 bpm

Celotělová erotická masáž pomocí teplého olejíčku prováděnou současně oběma masérkami. Sledování erotického laskání obou masérek.

Emoji
130 bpm

Poslední část masáže, kdy se masérky přesunou na vaše intimní partie. Masérky vás budou masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.

Emoji
80 bpm

Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkami vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník

1 Masérka 2 Masérky
60 min 3 900 Kč
163 €
90 min 5 400 Kč
226 €
120 min 6 900 Kč
288 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec.

Pro rezervaci vyplňte formulář

EMoji

Chcete zkusit jinou masáž?

BDSM masáž
Pokud vás klasické erotické masáže nudí, je na čase vyzkoušet něco nového. Využijte masáže s prvky BDSM a nechte se unášet na vlně otroctví, škádlení a vedení.

Zavolat WhatsApp Rezervovat