1. Úvodní stránka
  2. /
  3. Masáž lesbická show

Masáž lesbická show

Four hands massage
4,7

O masáži lesbická show:

Dokážete si představit masáž, během které se vás budou dotýkat čtyři ruce? Pokud ne, pak vás jednou z nich seznámíme. Následně sami posoudíte, že toho nebudete litovat. Právě naopak, rádi se budete chtít vrátit nebo si masáž rovnou zopakovat. Masáž lesbická show vám nabídne přesně to, po čem každý muž touží. Vy se tak uvolníte a zároveň vzrušíte. Pojďme se na tuto masáž podívat podrobněji.

Lesbická show masáž aneb dotek čtyř rukou

K masáží dostáváte navíc láhev šampaňského v ceně. Tento druh erotické masáže je prováděn s dvěma masérkami, které vás nejenom masírují, ale mimo jiné si spolu i hrají. Vy se tak můžete dívat na lesbickou show, která vás rovněž dostane do kolen. Masáž je zahájená společnou sprchou, a to rovnou s oběma masérkami. Už teď se těšíte? Výborně, máte totiž proč! Když vás navíc budou masírovat obě najednou, vaše touhy se rázem zvednou o několik desítek procent. Masérky si vyberete podle svého uvážení. 

Dáte přednost novým masérkám nebo těm, které mají zkušenosti? Společná sprcha je před i po masáží, takže se rozhodně máte na co těšit. I samotná sprcha vás nabudí tím správným směrem. Následně masérky přechází k erotické masáží. Jak již bylo sděleno, masérky nemasíruji po jedné, ale rovnou naráz. Vy tak na sobě ucítíte čtvery ruce. Jste připravení na takový nával ženských doteků? Pokud ne, nemáte se čeho bát. Počet vyvrcholení je neomezen. V neposlední řadě se můžete těšit na sledování erotických hrátek obou masérek.

Užijte si erotickou lesbi show masáž do konce!

Užijte si tento druh masáž až do úplného konce. Věřte nám, že přijdete na jiné myšlenky a zapomenete na veškeré trable, které máte. Výhodou je fakt, že si obě masérky vyberete dle svých priorit. Muži se často zaměřuji na několik kritérií, od věku, přes vzhled až po chování. Záviset bude pochopitelně na vás, jakým prioritám dáte přednost.

Průběh masáže:

1. Úvodní společná sprcha s oběma masérkami.
2. Celotělová erotická masáž pomocí teplého olejíčku prováděnou současně oběma masérkami.
3. Sledování erotického laskání obou masérek.
4. Poslední část masáže, kdy se masérky přesunou na vaše intimní partie. Masérky vás budou masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
5. Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkami vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník masáže lesbická show:

60 min 3900 Kč 163 €
90 min 5400 Kč 226 €
120 min 6900 Kč 288 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec. Kompletní nabídku naleznete zde >

two sexy girls rabbit
SKVĚLÁ VOLBA

Tato masáž je splněný sen každého muže, dopřejte si tento životní silně erotický zážitek!

Nezaujala Vás tato masáž? Zkuste například:

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.