1. Úvodní stránka
  2. /
  3. Milking Table

Milking Table

Milking Table in Prague
4,9
POPULÁRNÍ

Co to je Milking Table?

Erotické masáže patří mezi oblíbené činnosti mnoha mužů. Není se čemu divit, erotické masáže vás dokážou dostat do kolen. Kromě toho si náramně odpočinete po celodenním stresu v zaměstnání. Jestliže potřebujete pustit páru, pak jsou pro vás erotické masáže tím správným řešením. Na výběr je několik druhů těchto masáží a záležet bude na vás, jakou z nich si vyberete. Jednou z relativně nových erotických masáží je Milking Table. Věřte nám, že právě tuto masáž musíte vyzkoušet. Jedná se o unikátní masáž nabízenou v Praze.

Milking Table aneb unikátní erotická masáž v Praze

V první řadě je dobré si představit, o čem tato unikátní erotická masáž je. Jak bylo zmíněno v předchozím odstavci, v hlavním městě České republiky ji nenajdete nikde jinde. Teď se ale vrátíme k tomu, na co se můžete těšit. Na začátku vás čeká společná sprcha s masérkou. Už tady získáte potřebnou energii, kterou následně vypustíte na masážním lehátku s otvorem, který slouží pro vaše mužské přirození.

Masérka prvně začíná masírovat vaše tělo jemnými a příjemnými doteky. Těšit se rovněž můžete i na masáž body to body. Body to body je technika, kdy po vás masérka klouže svým nahým tělem. Cítíte tu energii, kterou vám masérka v erotické masáží poskytuje? Věřte nám, že to jsme teprve na samotném začátku. Druhá fáze se přesouvá pod masérské lehátko. Tady si masérka pohraje s vaším mužským přirozením. Máte-li pocit, že brzy vyvrcholíte, ale masáž jste si doposud pořádně neužili, nezoufejte. Počet vyvrcholení je neomezen.

Sáhněte po dvou masérkách najednou!

Chcete si tento typ erotické masáže užít naplno? Doporučujeme vám sáhnout po dvou masérkách. Nemusíte tak čekat, až se přesune pod masérské lehátko. Jedna masérká se věnuje vašemu tělu, zatímco druhá masérka už je pod masérským lehátkem. V průběhu erotické masáže se mohou vystřídat. To už bude záviset na vás. Jedná se skutečně o unikátní a jedinečnou masáž, kterou v Praze nikde jindy nenajdete. Pojďte se o tom přesvědčit.

Erotická masáž tohoto typu vám nestačila? Za příplatek je možné si připlatit masáž prostaty. Nechte se hýčkat masérkou, popřípadě masérkami.

Průběh masáže:

1. Společná sprcha s masérkou, a to jak před masáží, tak po ní.
2. Erotická masáž pomocí teplého olejíčku na masážním lehátku se speciálním otvorem pro mužské přirození. Po celou dobu masáže je masérka nahá. Jde o masírování celého těla rukami a technikou body to body.
3. Doteky na masérku jsou povoleny. Vždy je potřeba si určit jasná pravidla, která nesmíte překročit.
4. Po chvilce se masérka přesouvá na intimní partie pod masážní lehátko, kde vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
5. Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník Milking Table masáže:

60 min 2200 Kč 97 €
90 min 3200 Kč 139 €
120 min 4200 Kč 183 €
60 min 4000 Kč 174 €
90 min 5900 Kč 257 €
120 min 7900 Kč 343 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec. Kompletní nabídku naleznete zde >

two sexy girls rabbit
DOPORUČUJEME

Pro intenzivnější prožitek doporučujeme zvolit variantu s dvěma masérkami.

Nezaujala Vás tato masáž? Zkuste například:

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.