Milking Table in Prague
POPULÁRNÍ
4,9

Milking Table

Erotické masáže patří mezi oblíbené činnosti mnoha mužů. Není se čemu divit, erotické masáže vás dokážou dostat do kolen. Kromě toho si náramně odpočinete po celodenním stresu v zaměstnání. Jestliže potřebujete pustit páru, pak jsou pro vás erotické masáže tím správným řešením. Na výběr je několik druhů těchto masáží a záležet bude na vás, jakou z nich si vyberete. Jednou z relativně nových erotických masáží je Milking Table. Věřte nám, že právě tuto masáž musíte vyzkoušet. Jedná se o unikátní masáž nabízenou v Praze.

Milking Table aneb unikátní erotická masáž v Praze

V první řadě je dobré si představit, o čem tato unikátní erotická masáž je. Jak bylo zmíněno v předchozím odstavci, v hlavním městě České republiky ji nenajdete nikde jinde. Teď se ale vrátíme k tomu, na co se můžete těšit. Na začátku vás čeká společná sprcha s masérkou. Už tady získáte potřebnou energii, kterou následně vypustíte na masážním lehátku s otvorem, který slouží pro vaše mužské přirození.

Masérka prvně začíná masírovat vaše tělo jemnými a příjemnými doteky. Těšit se rovněž můžete i na masáž body to body. Body to body je technika, kdy po vás masérka klouže svým nahým tělem. Cítíte tu energii, kterou vám masérka v erotické masáží poskytuje? Věřte nám, že to jsme teprve na samotném začátku. Druhá fáze se přesouvá pod masérské lehátko. Tady si masérka pohraje s vaším mužským přirozením. Máte-li pocit, že brzy vyvrcholíte, ale masáž jste si doposud pořádně neužili, nezoufejte. Počet vyvrcholení je neomezen.

Sáhněte po dvou masérkách najednou!

Chcete si tento typ erotické masáže užít naplno? Doporučujeme vám sáhnout po dvou masérkách. Nemusíte tak čekat, až se přesune pod masérské lehátko. Jedna masérká se věnuje vašemu tělu, zatímco druhá masérka už je pod masérským lehátkem. V průběhu erotické masáže se mohou vystřídat. To už bude záviset na vás. Jedná se skutečně o unikátní a jedinečnou masáž, kterou v Praze nikde jindy nenajdete. Pojďte se o tom přesvědčit.

Erotická masáž tohoto typu vám nestačila? Za příplatek je možné si připlatit masáž prostaty. Nechte se hýčkat masérkou, popřípadě masérkami.

Průběh masáže

Emoji
75 bpm

Společná erotická sprcha s masérkou, která Vás nažhaví na masáž už ve sprše.

Emoji
100 bpm

Erotická masáž pomocí teplého olejíčku na masážním lehátku se speciálním otvorem pro mužské přirození. Po celou dobu masáže je masérka nahá. Jde o masírování celého těla rukami a technikou body to body. Doteky na masérku jsou povoleny.

Emoji
130 bpm

Po chvilce se masérka přesouvá na intimní partie pod masážní lehátko, kde vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.

Emoji
80 bpm

Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník

1 Masérka 2 Masérky
60 min 2 200 Kč
97 €
4 000 Kč
174 €
90 min 3 200 Kč
139 €
5 900 Kč
257 €
120 min 4 200 Kč
183 €
7 900 Kč
343 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec.

Pro rezervaci vyplňte formulář

EMoji

Chcete zkusit jinou masáž?

Lingam masáž
Erotická lingam masáž je od začátku do konce zaměřená na vaše intimní partie. Během této masáže dochází k největšímu počtu orgasmů.

Zavolat WhatsApp Rezervovat