Nuru erotic massage in Prague
POPULÁRNÍ
4,8

Nuru masáž

Pokud vás zaujala erotická masáž, ale máte problém s tím, vybrat si správný druh, poradíme vám, jaký z nich vám může být příjemný. Jednou z erotických masáží je i Nuru masáž. Tato masáž byla objevena v Japonsku a svým způsobem by se dala přiřadit k masáží tělo na tělo. Pochopitelně Nuru masáž nabízí mírné rozdíly, o kterých si více povíme v následujících odstavcích.

Nuru masáže aneb Japonsko na dosah ruky

Při této masáží masérka využívá speciální  Nuru gel. Jak jste si mohli všimnout v předchozím odstavci, Nuru masáž je podobná masážím Body-To-Body. Rozdíl je pouze ve speciálním gelu, kterému se přezdívá Nuru. Jako první si vás masérka odvede do společné sprchy. Společná sprcha vás naladí na správnou atmosféru, během které už bude fungovat chemie. Vy se tak necháte unášet příjemnou slasti, kdy se vaše dvě těla budou vzájemně dotýkat.

Je potřeba ještě upozornit, že si masérku vybíráte podle svého uvážení. Bude tedy záležet na vás, jakým prioritám dáte přednost. Bude to vzhled, chování nebo věk? Záviset bude na vás. Jakmile budete s výběrem a společnou sprchou hotoví, přecházíte k futonu, kde vás masérka masíruje. Jak bylo naznačováno v předchozích odstavcích, Nuru masáž je velmi podobná masážím tělo na tělo. Masérka jen využívá speciální Nuru gel. Masérka vás podobně, jako u jiných erotických masáží masíruje nahá.

Pokračujeme s japonským stylem erotické masáže

Masérky se můžete bez problému dotýkat. Jen musíte myslet na pravidla, kterých byste se měli držet. Nuru masáž si užijete do samotného konce. Právě konec je nejlepší, vzhledem k tomu, že dochází k vyvrcholení. Obrovskou výhodou je také fakt, že počet vyvrcholení není nijak omezen. Užijte si Nuru masáž v japonském stylu a nechte se unášet na vlně krásné masérky.

Průběh masáže

Emoji
75 bpm

Společná erotická sprcha s masérkou, která Vás nažhaví na masáž už ve sprše.

Emoji
95 bpm

Erotická masáž tělo na tělo pomocí teplého Nuru gelu. Po celou dobu masáže je masérka nahá. Doteky na masérku jsou povoleny.

Emoji
130 bpm

Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata(na přání v poloze 69). Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.

Emoji
80 bpm

Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník

1 Masérka 2 Masérky
30 min 1 700 Kč
74 €
2 900 Kč
126 €
60 min 2 300 Kč
100 €
4 100 Kč
178 €
90 min 3 100 Kč
135 €
5 300 Kč
230 €
120 min 4 100 Kč
178 €
6 900 Kč
300 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec.

Pro rezervaci vyplňte formulář

EMoji

Chcete zkusit jinou masáž?

Masáž tělo na tělo
Erotická masáž celého těla teplým olejem, při které masérka pomalu klouže vlastním tělem po vašem těle, kde též zapojuje i své intimní partie.

Zavolat WhatsApp Rezervovat