1. Úvodní stránka
  2. /
  3. Nuru masáž

Nuru masáž

Nuru erotic massage in Prague
4,8
POPULÁRNÍ

O Nuru masáži:

Pokud vás zaujala erotická masáž, ale máte problém s tím, vybrat si správný druh, poradíme vám, jaký z nich vám může být příjemný. Jednou z erotických masáží je i Nuru masáž. Tato masáž byla objevena v Japonsku a svým způsobem by se dala přiřadit k masáží tělo na tělo. Pochopitelně Nuru masáž nabízí mírné rozdíly, o kterých si více povíme v následujících odstavcích.

Nuru gel

Nuru masáže aneb Japonsko na dosah ruky

Při této masáží masérka využívá speciální  Nuru gel. Jak jste si mohli všimnout v předchozím odstavci, Nuru masáž je podobná masážím Body-To-Body. Rozdíl je pouze ve speciálním gelu, kterému se přezdívá Nuru. Jako první si vás masérka odvede do společné sprchy. Společná sprcha vás naladí na správnou atmosféru, během které už bude fungovat chemie. Vy se tak necháte unášet příjemnou slasti, kdy se vaše dvě těla budou vzájemně dotýkat.

Je potřeba ještě upozornit, že si masérku vybíráte podle svého uvážení. Bude tedy záležet na vás, jakým prioritám dáte přednost. Bude to vzhled, chování nebo věk? Záviset bude na vás. Jakmile budete s výběrem a společnou sprchou hotoví, přecházíte k futonu, kde vás masérka masíruje. Jak bylo naznačováno v předchozích odstavcích, Nuru masáž je velmi podobná masážím tělo na tělo. Masérka jen využívá speciální Nuru gel. Masérka vás podobně, jako u jiných erotických masáží masíruje nahá.

Pokračujeme s japonským stylem erotické masáže

Masérky se můžete bez problému dotýkat. Jen musíte myslet na pravidla, kterých byste se měli držet. Nuru masáž si užijete do samotného konce. Právě konec je nejlepší, vzhledem k tomu, že dochází k vyvrcholení. Obrovskou výhodou je také fakt, že počet vyvrcholení není nijak omezen. Užijte si Nuru masáž v japonském stylu a nechte se unášet na vlně krásné masérky.

Průběh masáže:

1. Společná relaxační a vzrušující sprcha s masérkou.
2. Erotická masáž tělo na tělo pomocí teplého Nuru gelu. Po celou dobu masáže je masérka nahá.
3. Doteky na masérku jsou povoleny.
4. Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata(na přání v poloze 69). Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
5. Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník Nuru masáží:

30 min 1700 Kč 74 €
60 min 2300 Kč 100 €
90 min 3100 Kč 135 €
120 min 4100 Kč 178 €
30 min 2900 Kč 126 €
60 min 4100 Kč 178 €
90 min 5300 Kč 230 €
120 min 6900 Kč 300 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec. Kompletní nabídku naleznete zde >

two sexy girls rabbit
DOPORUČUJEME

Klouzavá Nuru masáž s jednou masérkou nebo s dvěma? Za příplatek můžete zážitek zintenzivnit a přizvat druhou masérku!

Nezaujala Vás tato masáž? Zkuste například:

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.