Rabbit Hall Prague icon

Erotické masáže Praha 5

Rabbit Hall Anděl

O pobočce

Vítejte v Rabbit Hall – Anděl, naší exkluzivní pobočce na adrese Staropramenná 404/7 v Praze 5, kde vás čekají nezapomenutelné zážitky z erotických masáží v srdci Prahy. Naše pobočka je umístěna v klidné části Prahy 5 a nabízí dokonalé soukromí. Specializujeme se na širokou škálu erotických masáží, včetně unikátní pussycat masáže, intenzivní japonské nuru masáže, nebo inovativní techniky milking table, vše přizpůsobené individuálním potřebám našich klientů. U nás je každá návštěva plná relaxace a obnovy, s cílem zajistit vaši spokojenost a pohodu.

Naše pobočka Anděl je vybavena třemi luxusními masážními místnostmi, které jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly klid a maximální soukromí. Pro naše masáže používáme pouze kvalitní masážní oleje, nuru gely a případně na přání i éterické oleje, které tak využívají i účinku aromaterapie.

Přijďte za námi na adresu Staropramenná 404/7, Praha 5 a dopřejte si luxusní relaxaci v prostředí, kde je každý detail pečlivě upraven tak, aby splnil vaše nejvyšší nároky na pohodlí a uspokojení.

Kudy k nám?

Naše pobočka Rabbit Hall – Anděl je snadno dostupná jak veřejnou dopravou, tak autem.

Veřejná doprava

Nejbližší stanice metra je Anděl na lince B, která je vzdálena pouhé 3 minuty chůze. Můžete také využít tramvajové linky, které zastavují na stanici Anděl, odkud je to krátká procházka k našemu místu.

Autem

Pokud přijíždíte autem, veřejné parkování je dostupné v blízkosti naší pobočky. Doporučujeme využít parkovací zařízení v nákupním centru Nový Smíchov, které je od nás vzdáleno 3-5 minut chůze.

Parkovací mapa

Parkovací mapa Anděl
Obchodní centrum Nový Smíchov
nabízí 2 hodiny bezplatného parkování - doporučujeme

Metro (žlutá linka B)
velký počet tramvajových linek

Pobočka Rabbit Hall Anděl

Lokality rezidentního parkování

Lokality smíšeného parkování
Doporučujeme

Lokality návštěvnického parkování
Doporučujeme
Andel
Staropramenná 7, Praha 5 Zkopírováno!

Denně: 08:00 - 23:00

Další pobočky

Rabbit Hall Prague icon

Vinohradská 45, Praha 2

White Rabbit Vršovice

White Rabbit Vršovice

Vršovická 1462/66, Praha 10

Zavolat WhatsApp Rezervovat