Lea erotická masérka

Lea

Zítra 8:00 - 16:00
4,8 (33 reviews)
23

Věk

45

Váha

151

Výška

3

Prsa

#Přírodní prsa
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Příběhy
Poslední aktualizace: 26. června 2024

Dostupnost

Zítra 23. 7. 8:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Rezervovat
Středa 24. 7. 8:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Rezervovat
Neděle 28. 7. 16:00 - 23:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Rezervovat

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Dělám
Po domluvě na místě

Lea je zkušená a profesionální erotická masérka, která se specializuje na smyslné masáže s důrazem na intimní a uvolňující zážitek. Má drobnou postavu a velká prsa, což ji činí neodolatelnou pro ty, kteří hledají kombinaci něžnosti a erotiky. Její masáže jsou prováděny s maximálním respektem a jemností k tělu klienta.

Pokud hledáte drobnou, prsatou erotickou masérku, která vám poskytne nezapomenutelný zážitek, Lea je tou správnou volbou.

Rozhovor s masérkou

Očí

Klíční kost a krk

V rámci pravidel s tím nemám problém 🙂

Výlet do Zoo nebo na jízda na koních.

To co si sama uvařím:)

Lea erotická masérka
Lea erotická masérka
Lea erotická masérka
Lea erotická masérka
Lea erotická masérka
Lea erotická masérka
Lea erotická masérka
Lea erotická masérka

Recenze

22/07/2024

After having tried several masseuses at RH, I can definitely tell that Lea is extremely good and it’s difficult to choose another one as someone pointed below.

She is simply beautiful and has an stunning body. Lea is able to give a really strong massage all while keeping you aroused the whole time.

I did both pussycat and B2B massages and both times were pure ecstasy and full body relaxation.

She can be perceived as a bit cold in terms of conversation but she’s a pro in what she does.

Hoping to see her soon again.

F
20/07/2024

Thank you Lea, it was just amazing! Exceeded any of my expectations 🤗

M
11/07/2024

There are no words which can describe how gorgeous is Lea. Very sensitive and shy but at the same time very open and sexy. Her proportions are just perfect with her tiny body. We started with shared shower where we were having both fun of placing shower gel all over our bodies connected with caressing and kissing. Later we moved to massage and I really loved how she was reacting to every touch. She has so many hot spots that you can hear her reactions for almost every sensual touch. After everything she was cuddling to me and it seems as if she was willing to extend our 90 minutes pussycat massage to have more and more pleasure from it. Now I know why it is so difficult to get the spot in her schedule – after Lea it is impossible to chose any other girl. Next time in the city I will be also hunting for another meeting. Thank you and hope that see you soon Lea.

Marek
28/05/2024

Best massage ever!

Jakub
20/05/2024

Very sensual, friendly, …simply perfect !

Ralph
10/05/2024

Tak tady pozor pánové. Tohle je úžasná slečna kde se pojí skvělá technika, milý přístup, zajímavá osobnost, popovidani na vysoké úrovni a tělo bohyně. Některá slečna má neco z toho, ale takhle všechno v jednom… Lea je jedinečná a vzácná. Buďte na ni extra milí, udělá vám zážitek na cely zivot.

Adam
08/05/2024

Šikovná, krásný tělo, maximální zážitek. Vrátím se! 🙂

Petr
04/05/2024

I wrote another review with details but they didn’t publish it! Good massage technique and excellent shower experience But very cold and detached at the beginning. Spent 5 min of time out of the room and wasted 10 minutes of time fixing the sound system which killed the joys entirely.

Customer

Odpověď od Rabbit Hall

Thank you for your review, and we apologize, but unfortunately, we did not receive any additional review you wrote on Leu. It appears there was a system error. We would be very grateful if you could submit your review again.

Regarding your massage experience, we regret that it did not fully meet your expectations. We are very sorry that technical issues with the sound system and a cold approach at the beginning impacted your overall impression of your visit. We would like to compensate you for this experience, so please contact us. We are prepared to do everything possible to rectify your experience with us.

Once again, thank you for your candid feedback.

02/05/2024

Lea je naprosto úžasná. Její styl je originální, něžný. Slečna je krásná a tajemná. Tedy zkrátka super.

Standa
16/04/2024

Přístup odtažitý, chladný, ačkoliv pozdravim, vykám, sprchy společné odmítám s díky a nic navíc nežádám, jako bych obtěžoval…zklamání…jinak způsob její masáže až akrobatický, všechna čest, snad se jí bude dařit i v těch dalších věcěch

honza

Odpověď od Rabbit Hall

Děkujeme za Vaši recenzi a upřímně litujeme, že Vaše zkušenost nebyla zcela pozitivní. Velmi si vážíme Vašich komentářů a rádi bychom Vám vyšli vstříc, abychom společně našli řešení. Prosím, kontaktujte náší zákaznickou podporu.

Těšíme se na Vaše další návštěvy a věříme, že se nám podaří napravit dojem z Vaší poslední zkušenosti.

Zavolat WhatsApp Rezervovat