Rabbit Hall Prague icon

Erotické masáže Praha 2

Rabbit Hall Vinohrady

Virtuální prohlídka zde.

O pobočce

Vítejte v Rabbit Hall Vinohrady, naší výjimečné pobočce erotického masážního salonu, která se nachází na prestižní adrese Vinohradská 45, Praha 2. Toto klidné místo v srdci Vinohrad poskytuje dokonalé soukromí a skvělé prostředí pro nezapomenutelné zážitky z erotických masáží.

Specializujeme se na širokou škálu erotických masáží, od klasických technik až po moderní a inovativní metody, jako třeba milking table – vše přizpůsobené individuálním preferencím našich klientů. Každá masáž je zážitek.

Pobočka Vinohrady je vybavena čtyřmi luxusně zařízenými masážními místnostmi. Všechny místnosti jsou vybaveny pohodlnými masážními futony a každá z nich nabízí vlastní sprchový kout, což umožňuje klientům osvěžit se před i po masáži bez nutnosti opustit místnost. Pro naše masáže používáme pouze nejlepší masážní oleje a nuru gely, a na přání klienta také éterické oleje pro zvýšení efektu aromaterapie.

V Rabbit Hall klademe velký důraz na čistotu. Pro dezinfekci našich prostor používáme ozonování, moderní metodu, která zaručuje dokonalou čistotu a bezpečnost.

Kudy k nám?

Naše pobočka Rabbit Hall – Vinohrady je snadno dostupná jak veřejnou dopravou, tak autem.

Veřejná doprava

Metro

Pokud preferujete cestování metrem, můžete využít linku A (zelená linka). Máte na výběr dvě stanice: Jiřího z Poděbrad a Náměstí Míru. Obě stanice se nachází jen krátkou chůzí od našeho salonu.

Tramvaje

Pro ty, kdo cestují tramvají, je nejbližší zastávkou Vinohradská tržnice. Z této zastávky je to k pobočce pouze několik minut pěší chůze.

Autem

Pro návštěvníky přijíždějící autem je k dispozici několik možností parkování v blízkém okolí. Doporučujeme se podívat na mapu, která vám poskytne přehled o parkovacích možnostech

Parkovací mapa

Rabbit Hall Vinohrady
Tram Vinohradská tržnice

Metro Jiřího z Poděbrad a Náměstí míru
velký počet tramvajových linek

Pobočka Rabbit Hall Vinohrady

Lokality rezidentního parkování

Lokality smíšeného parkování
Doporučujeme

Virtuální prohlídka

Interiér

Vinohradská 45, Praha 2 Zkopírováno!

Denně: 08:00 - 23:00

Další pobočky

Rabbit Hall Prague icon

Staropramenná 7, Praha 5

White Rabbit Vršovice

White Rabbit Vršovice

Vršovická 1462/66, Praha 10

Zavolat WhatsApp Rezervovat