Body to body massage in Prague
POPULÁRNÍ
4,8

Masáž tělo na tělo

Máte zkušenosti jak s klasickou, tak erotickou masáží? Pořád vám ale vrtá hlavou, co byste mohli dále vyzkoušet pro maximální spokojenost? Pak jistě oceníte další typy erotických masáží, které vás posunou o další stupeň výše. Klasická i erotická masáž vás jistě svým způsobem uspokojí, ale v momentě, kdy vyzkoušíte daleko záživnější typy masáží, zjistíte, že existuje celá řada uspokojovacích technik. Říká vám něco pojem Body-To-Body? Že ne? Jinými slovy jde o masáž formou tělo na tělo. Erotická masáž celého těla teplým olejem, při které masérka pomalu klouže vlastním tělem po vašem těle, kde též zapojuje i své intimní partie.

Masáž body to body jako žádná jiná!

Je důležité vám sdělit, jak taková masáž probíhá. Nepočítejte s tím, že se do procesu pustíte ve chvíli, kdy si masérku objednáte. K této činnosti musíte dojít postupně. Po objednání tohoto druhu masáže přichází v první řadě společná sprcha s masérkou. Už tady se můžete nechat uvolnit. Není přece nic hezčího než se společně osprchovat s atraktivní slečnou. Teprve poté se pouštíte do dalších fázi, až se postupně dostanete k masáží tělo na tělo (body-to-body). Nyní jdete společně s masérkou k futonu, kde si lehnete podle svých představ. Musíte se cítit maximálně pohodlní.

V této fázi přecházíte k tomu, na co se nejvíce těšíte. Tato fáze je výše uvedená metoda body-to-body. Masérka vás masíruje svým vlastním tělem za pomocí teplých přírodních olejů. Ty napomohou k tomu, aby těla o sebe třela a vy si tak erotickou masáž mohli užít až do samotného konce. Masérka je pochopitelně nahá, což jste mohli poznat podle použití olejů. Masérky se můžete dotýkat.

Přecházíme k dalším částem erotické masáže

Po dokončení erotické masáže tělo na tělo se masérka vrhá na vaše intimní partie. V této části masáže už vás masérka nemasíruje jenom svým tělem, ale i rukami. Zaměřuje se jak na penis, tak varlata. Masíruje vás tak dlouho, dokud nedojde k vyvrcholení. Jestliže vám zbyde nějaký čas, masérka v masáží pokračuje i nadále, protože počet vyvrcholení není nijak omezen.

Průběh masáže

Emoji
75 bpm

Společná erotická sprcha s masérkou, která Vás nažhaví na masáž už ve sprše.

Emoji
95 bpm

Erotická masáž tělo na tělo pomocí teplého olejíčku. Po celou dobu masáže je masérka nahá. Doteky na masérku jsou povoleny.

Emoji
130 bpm

Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata(na přání v poloze 69). Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.

Emoji
80 bpm

Následuje závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník

1 Masérka 2 Masérky
30 min 1 600 Kč
70 €
2 500 Kč
109 €
60 min 2 100 Kč
91 €
3 600 Kč
157 €
90 min 2 800 Kč
122 €
4 900 Kč
213 €
120 min 3 800 Kč
165 €
6 300 Kč
274 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec.

Pro rezervaci vyplňte formulář

EMoji

Chcete zkusit jinou masáž?

Milking table
Jedinečná erotická masáž na masážním lehátku se speciálním otvorem pro vaše mužské přirození. Masérka prvně začíná masírovat vaše tělo jemnými a příjemnými doteky. Těšit se rovněž můžete i na masáž body to body.

Zavolat WhatsApp Rezervovat