1. Úvodní stránka
  2. /
  3. Masáž tělo na tělo

Masáž tělo na tělo

🔥 Masáž tělo na tělo 60 min za 1900 Kč místo 2100 Kč

Erotická masáž celého těla teplým olejem, při které masérka pomalu klouže vlastním tělem po vašem těle, kde též zapojuje i své intimní partie.

Body to body massage
4,8
POPULÁRNÍ

O masáži tělo na tělo:

Máte zkušenosti jak s klasickou, tak erotickou masáží? Pořád vám ale vrtá hlavou, co byste mohli dále vyzkoušet pro maximální spokojenost? Pak jistě oceníte další typy erotických masáží, které vás posunou o další stupeň výše. Klasická i erotická masáž vás jistě svým způsobem uspokojí, ale v momentě, kdy vyzkoušíte daleko záživnější typy masáží, zjistíte, že existuje celá řada uspokojovacích technik. Říká vám něco pojem Body-To-Body? Že ne? Jinými slovy jde o masáž formou tělo na tělo. Erotická masáž celého těla teplým olejem, při které masérka pomalu klouže vlastním tělem po vašem těle, kde též zapojuje i své intimní partie.

Masáž body to body jako žádná jiná!

Je důležité vám sdělit, jak taková masáž probíhá. Nepočítejte s tím, že se do procesu pustíte ve chvíli, kdy si masérku objednáte. K této činnosti musíte dojít postupně. Po objednání tohoto druhu masáže přichází v první řadě společná sprcha s masérkou. Už tady se můžete nechat uvolnit. Není přece nic hezčího než se společně osprchovat s atraktivní slečnou. Teprve poté se pouštíte do dalších fázi, až se postupně dostanete k masáží tělo na tělo (body-to-body). Nyní jdete společně s masérkou k futonu, kde si lehnete podle svých představ. Musíte se cítit maximálně pohodlní.

V této fázi přecházíte k tomu, na co se nejvíce těšíte. Tato fáze je výše uvedená metoda body-to-body. Masérka vás masíruje svým vlastním tělem za pomocí teplých přírodních olejů. Ty napomohou k tomu, aby těla o sebe třela a vy si tak erotickou masáž mohli užít až do samotného konce. Masérka je pochopitelně nahá, což jste mohli poznat podle použití olejů. Masérky se můžete dotýkat.

Přecházíme k dalším částem erotické masáže

Po dokončení erotické masáže tělo na tělo se masérka vrhá na vaše intimní partie. V této části masáže už vás masérka nemasíruje jenom svým tělem, ale i rukami. Zaměřuje se jak na penis, tak varlata. Masíruje vás tak dlouho, dokud nedojde k vyvrcholení. Jestliže vám zbyde nějaký čas, masérka v masáží pokračuje i nadále, protože počet vyvrcholení není nijak omezen.

Průběh masáže:

1. Společná relaxační a vzrušující sprcha s masérkou.
2. Erotická masáž tělo na tělo pomocí teplého olejíčku. Po celou dobu masáže je masérka nahá.
3. Doteky na masérku jsou povoleny.
4. Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata(na přání v poloze 69). Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
5. Následuje závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník masáže tělo na tělo:

30 min 1600 Kč 70 €
60 min 2100 Kč 91 €
90 min 2800 Kč 122 €
120 min 3800 Kč 165 €
30 min 2500 Kč 109 €
60 min 3600 Kč 157 €
90 min 4900 Kč 213 €
120 min 6300 Kč 274 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec. Kompletní nabídku naleznete zde >

two sexy girls rabbit
DOPORUČUJEME

Sníte o dvou ženách současně? Erotická masáž tělo na tělo je k dispozici také ve variantě s dvěma masérkami!

Nezaujala Vás tato masáž? Zkuste například:

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.