Smyslné erotické masáže v Praze – Rabbit Hall

Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek – co by mohlo být lepší? Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.

Dnes masírují:

Lexi erotic masseuse in Prague
Lexi erotic masseuse in Prague
Výška: 166
Váha: 52
Prsa: 2
Věk: 22
Mia erotic masseuse in Prague
Mia erotic masseuse in Prague
NOVÁ
Výška: 160
Váha: 49
Prsa: 3
Věk: 21
Lexi erotic massage in Prague
Lexi erotic massage in Prague
NOVÁ
Výška: 162
Váha: 50
Prsa: 2
Věk: 22
Julie erotic massage in Prague
Julie erotic massage in Prague
Výška: 168
Váha: 54
Prsa: 2
Věk: 21
Gabriela erotic masseuse in Prague
Gabriela erotic masseuse in Prague
NOVÁ
Výška: 172
Váha: 59
Prsa: 3
Věk: 20

Erotické masáže v Praze

Erotická masáž přináší dokonalou a úplnou regeneraci celého těla, uspokojuje smysly a naplňuje skryté tužby. Salon Rabbit Hall poskytuje širokou škálu erotických masáži především pro muže, ženy ale i pro páry, jež si chtějí dopřát nevšední zážitek v luxusních prostorách v centru Prahy.

Naše erotická masáž zahrnuje plnou péči masérky po celou dobu masáže, jež je prováděna horkými oleji za svitu svíček a podkladové hudby. Masérka je zprvu oděna v krásném spodním prádle, které v průběhu masáže odkládá. Masíruje rukama, prsy i celým tělem (tzv. body to body). Neponechává bez povšimnutí ani intimní partie, které zkušenými pohyby vhodně stimuluje až k vyvrcholení. To není počtem ani časově nijak omezeno. Vzájemné mazlení a dotyky jsou pak třešničkou na dortu. Chcete-li přizvat onu slečnu ke společné sprše či vaně, přiťuknout si sklenkou šampaňského či vína, pak Vám toto přání bude bez meškání vyplněno.

7 krásných masérek

Vždy je nejméně 5 masérek na směně, takže máte jistotu, že si vyberete. Všechny masérky jsou mladé, krásné a komunikativní.

Bezplatné taxi

Užijte si naše bezplatné taxi po Praze. Vyzvedneme si Vás tam, kde si budete přát a přivezeme Vás k nám zdarma!

100% Diskrétnost

Nikdy neuvidíte nikoho jiného než Vaši masérku a recepční. Žádná z masérek nemá přístup ke kontaktům a salon je bez označení.

Garance vrácení peněz

Pokud jste nebyli s masáži nebo komunikaci spokojeni, vrátíme vám celou částku nebo Vám nabídneme 60 minutovou masáž zdarma.

Čistota

Čistota a pořádek je pro nás zásadní. K dispozici jsou vám jednorázové pantofle, župan, sprcha před / po masáži.

Čás

V žádném případě nekončíme masáž dříve, než je naplánováno. V každém pokoji naleznete budíky, který jsou Vám k dispozici.

Často kladené otázky:

Jaké má erotická masáž účinky na člověka?

Dobře provedená masáž je povznášejícím zážitkem a působí na člověka mnoha způsoby. Uvolňuje napětí, očišťuje organismus, zlepšuje oběh krve, celkově regeneruje, pomáhá od bolesti, uvolňuje svaly, zvyšuje pružnost těla, posiluje imunitní systém, zvyšuje vitalitu, snižuje deprese a správně člověka stimuluje. Erotická masáž pak přináší nový rozměr do Vašich vztahů i sexuálního života. Lze ji vnímat i jako sexuální terapii či jako zpestření všedního dne. Vřele doporučujeme !

Jak objednat masáž?

Snadno prostřednictvím našeho online rezervačního systému, telefonicky nebo s naší operátorkou v chatu (v pravém dolním rohu). Můžete také přijet bez rezervace. Máme vždy volné masérky a pokoje, ale pokud víte, kdy chcete přijet, je vždy lepší provést rezervaci.

Jsou fotografie masérek skutečné?

Fotografie na tomto webu jsou skutečné, aktuální a bez úprav. To co vidíte, je to, co dostanete – pokud ne, poskytneme vám bezplatnou masáž! Zaručujeme, že od nás dostanete 100% servis a odejdete nad míru spokojený.

Poskytujete escortrní služby?

Ano, naše masérky jsou k dispozici pro masáž ve vašem hotelovém pokoji 24/7. Nebo Vás mohou doprovodit do kina, večeři, schůzku a všechno zakončit příjemnou masáži na konci. Vyberte si jednu z našich krásných dívek a dorazí k Vám během 20 minut.

Mohu se masérky dotýkat?

Ano, jde nám hlavně o spokojeného klienta a doteky jsou nezbytnou součásti všech masáži. Proto je dovoleno dotýkat se masérky po celém těle. Můžete ji dokonce i líbat, ovšem jenom v pussycat masáži.

Je masérka nahá?

Ano, během masáže je masérka kompletně nahá, ovšem na Vaše přání si může vzít sexy spodní prádlo. Před a po masáži si můžete dopřát společnou sprchu s masérkou, vše je zahrnuto v ceně.

Menu
Are you 18 or older? This website requires you to be 18 years of age or older.