Smyslné erotické masáže v Praze – Rabbit Hall

Smyslné masáže ve společnosti okouzlujících masérek – co by mohlo být lepší? Široký výběr erotických masáží pro muže, ženy a páry za bezkonkurenční ceny v luxusním prostředí.

Kolotoč štěstí

Zkuste štěstí a vytočte si skvělou slevu nebo nějakou službu navíc!

Dnes masírují:

Lexi erotic masseuse in Prague
Lexi erotic masseuse in Prague
Výška: 166
Váha: 52
Prsa: 2
Věk: 22
Lexi erotic massage in Prague
Lexi erotic massage in Prague
Výška: 162
Váha: 50
Prsa: 2
Věk: 22
Nicole erotic masseuse in Prague
Nicole erotic masseuse in Prague
NOVÁ
Výška: 168
Váha: 50
Prsa: 2,5
Věk: 24
Agnessa erotic masseuse in Prague
Agnessa erotic masseuse in Prague
Výška: 178
Váha: 62
Prsa: 3,5
Věk: 23
Vanessa erotic masseuse in Prague
Vanessa erotic masseuse in Prague
BDSM
Výška: 159
Váha: 48
Prsa: 2
Věk: 26
Stacy erotic massage in Prague
Stacy erotic massage in Prague
NOVÁ
Výška: 175
Váha: 56
Prsa: 2,5
Věk: 25
Julie erotic massage in Prague
Julie erotic massage in Prague
Výška: 168
Váha: 54
Prsa: 2
Věk: 21

Erotické masáže v Praze

Erotická masáž přináší dokonalou a úplnou regeneraci celého těla, uspokojuje smysly a naplňuje skryté tužby. Salon Rabbit Hall poskytuje širokou škálu erotických masáži především pro muže, ženy ale i pro páry, jež si chtějí dopřát nevšední zážitek v luxusních prostorách v centru Prahy.

Naše erotická masáž zahrnuje plnou péči masérky po celou dobu masáže, jež je prováděna horkými oleji za svitu svíček a podkladové hudby. Masérka je zprvu oděna v krásném spodním prádle, které v průběhu masáže odkládá. Masíruje rukama, prsy i celým tělem (tzv. body to body). Neponechává bez povšimnutí ani intimní partie, které zkušenými pohyby vhodně stimuluje až k vyvrcholení. To není počtem ani časově nijak omezeno. Vzájemné mazlení a dotyky jsou pak třešničkou na dortu. Chcete-li přizvat onu slečnu ke společné sprše či vaně, přiťuknout si sklenkou šampaňského či vína, pak Vám toto přání bude bez meškání vyplněno.

10 krásných masérek

Vždy je nejméně 4-6 masérek na směně, takže máte jistotu, že si vyberete. Všechny masérky jsou mladé, krásné a komunikativní.

Bezplatné taxi

Užijte si naše bezplatné taxi po Praze. Vyzvedneme si Vás tam, kde si budete přát a přivezeme Vás k nám zdarma!

100% Diskrétnost

Nikdy neuvidíte nikoho jiného než Vaši masérku a recepční. Žádná z masérek nemá přístup ke kontaktům a salon je bez označení.

Garance vrácení peněz

Pokud jste nebyli s masáži nebo komunikaci spokojeni, vrátíme vám celou částku nebo Vám nabídneme 60 minutovou masáž zdarma.

Čistota

Čistota a pořádek je pro nás zásadní. K dispozici jsou vám jednorázové pantofle, župan, sprcha před / po masáži.

Čás

V žádném případě nekončíme masáž dříve, než je naplánováno. V každém pokoji naleznete budíky, který jsou Vám k dispozici.

Často kladené otázky:

Jaké má erotická masáž účinky na člověka?

Dobře provedená masáž je povznášejícím zážitkem a působí na člověka mnoha způsoby. Uvolňuje napětí, očišťuje organismus, zlepšuje oběh krve, celkově regeneruje, pomáhá od bolesti, uvolňuje svaly, zvyšuje pružnost těla, posiluje imunitní systém, zvyšuje vitalitu, snižuje deprese a správně člověka stimuluje. Erotická masáž pak přináší nový rozměr do Vašich vztahů i sexuálního života. Lze ji vnímat i jako sexuální terapii či jako zpestření všedního dne. Vřele doporučujeme !

Jak objednat masáž?

Snadno prostřednictvím našeho online rezervačního systému, telefonicky nebo s naší operátorkou v chatu (v pravém dolním rohu). Můžete také přijet bez rezervace. Máme vždy volné masérky a pokoje, ale pokud víte, kdy chcete přijet, je vždy lepší provést rezervaci.

Jsou fotografie masérek skutečné?

Fotografie na tomto webu jsou skutečné, aktuální a bez úprav. To co vidíte, je to, co dostanete – pokud ne, poskytneme vám bezplatnou masáž! Zaručujeme, že od nás dostanete 100% servis a odejdete nad míru spokojený.

Poskytujete masáž mimo salon?

Ano, naše masérky jsou k dispozici pro masáž ve vašem hotelovém pokoji 24/7. Nebo Vás mohou doprovodit do kina, večeři, schůzku a všechno zakončit příjemnou masáži na konci. Vyberte si jednu z našich krásných dívek a dorazí k Vám během 20 minut.

Mohu se masérky dotýkat?

Ano, jde nám hlavně o spokojeného klienta a doteky jsou nezbytnou součásti všech masáži. Proto je dovoleno dotýkat se masérky po celém těle. Můžete ji dokonce i líbat, ovšem jenom v pussycat masáži.

Je masérka nahá?

Ano, během masáže je masérka kompletně nahá, ovšem na Vaše přání si může vzít sexy spodní prádlo. Před a po masáži si můžete dopřát společnou sprchu s masérkou, vše je zahrnuto v ceně.

Náš instagram:

Menu
Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.

Are you 18 or older? This website requires you to be 18 years of age or older.