Rabbit Hall – erotické masáže v Praze

Masáž je nejstarší formou terapie. Celkově je popsáno více jak sto druhů masáží vycházejících z různých kulturních základů, přičemž se jednotlivé druhy masáží mohou také vzájemně prolínat.
Salón Rabbit Hall si z této rozmanité škály zvolil právě erotickou masáž jako hlavní a prozatím jediný záběr poskytovaných služeb.

Co je to erotická masáž, co zahrnuje a naopak zásadně vylučuje, je snad blízká tantrickým masážím, co mohu očekávat a na co se mám připravit ? – mohou být otázky, jež se Vám právě honí hlavou. Pojďme si na tyto otázky postupně odpovědět.

Erotická masáž vychází v podstatě z osnov klasické masáže. Zaměřuje se na celé tělo, uvolnění svalů a celkovou regeneraci, avšak na rozdíl od klasické masáže klade důraz na navození vzrušení a stimulaci smyslů. Podstatná část celkové délky masáže je věnována masáži intimních partií, a proto dochází v průběhu či na konci masáže i k několikanásobnému ručnímu vyvrcholení.

Erotické masáže mohou být také použity jako jistý druh sexuální terapie a mohou sloužit jako prostředkem k povzbuzení libida nebo ke zvýšení schopnosti člověka, pozitivně reagovat na smyslové podněty.

Na rozdíl od tantrické masáže, která mezi masérku a masírovaného klade duchovno, drží se jasně daných principů a bere si na pomoc různé pomůcky, je klasická erotická masáž od těchto věcí odproštěna a zaměřuje se spíše na fyzično.

U klasické masáže je zvykem, že je třeba vyhradit si dostatek času, aby se člověk dokázal dostatečně uvolnit a mohl tak „nasát“ atmosféru klidu a pohodlí. S ohledem na povahu erotické masáže dochází k takovému uvolnění již na začátku, neboť každá z nich začíná horkou sprchou či vanou v přítomnosti masérky. Tato zvyklost tak logicky eliminuje prvotní „otrkávání“ a sladění se s prostory či masérkou samotnou. Uvolnění nastává téměř okamžitě, proto je tato masáž vhodná třeba i v mezipauzách na půl hodiny.
Míříte-li k nám avšak poprvé, doporučujeme zvolit minimálně hodinovou masáž, aby byla podstata erotické masáže v každém případě naplněna. Ti zkušení pak pro ještě větší potěchu často volí masáž dvouhodinovou či delší či neváhají přivolat si ještě jednu masérku, takže si mohou v dostatku vychutnat masáž čtyř rukou.

Vidime se na masáži,
Rabbit Hall – erotické masáže

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.
Zavolat WhatsApp Rezervovat