Rabbit Hall – erotické masáže v Praze

Masáž je nejstarší formou terapie. Celkově je popsáno více jak sto druhů masáží vycházejících z různých kulturních základů, přičemž se jednotlivé druhy masáží mohou také vzájemně prolínat.
Salón Rabbit Hall si z této rozmanité škály zvolil právě erotickou masáž jako hlavní a prozatím jediný záběr poskytovaných služeb.

Co je to erotická masáž, co zahrnuje a naopak zásadně vylučuje, je snad blízká tantrickým masážím, co mohu očekávat a na co se mám připravit ? – mohou být otázky, jež se Vám právě honí hlavou. Pojďme si na tyto otázky postupně odpovědět.

Erotická masáž vychází v podstatě z osnov klasické masáže. Zaměřuje se na celé tělo, uvolnění svalů a celkovou regeneraci, avšak na rozdíl od klasické masáže klade důraz na navození vzrušení a stimulaci smyslů. Podstatná část celkové délky masáže je věnována masáži intimních partií, a proto dochází v průběhu či na konci masáže i k několikanásobnému ručnímu vyvrcholení.

Erotické masáže mohou být také použity jako jistý druh sexuální terapie a mohou sloužit jako prostředkem k povzbuzení libida nebo ke zvýšení schopnosti člověka, pozitivně reagovat na smyslové podněty.

Na rozdíl od tantrické masáže, která mezi masérku a masírovaného klade duchovno, drží se jasně daných principů a bere si na pomoc různé pomůcky, je klasická erotická masáž od těchto věcí odproštěna a zaměřuje se spíše na fyzično.

U klasické masáže je zvykem, že je třeba vyhradit si dostatek času, aby se člověk dokázal dostatečně uvolnit a mohl tak „nasát“ atmosféru klidu a pohodlí. S ohledem na povahu erotické masáže dochází k takovému uvolnění již na začátku, neboť každá z nich začíná horkou sprchou či vanou v přítomnosti masérky. Tato zvyklost tak logicky eliminuje prvotní „otrkávání“ a sladění se s prostory či masérkou samotnou. Uvolnění nastává téměř okamžitě, proto je tato masáž vhodná třeba i v mezipauzách na půl hodiny.
Míříte-li k nám avšak poprvé, doporučujeme zvolit minimálně hodinovou masáž, aby byla podstata erotické masáže v každém případě naplněna. Ti zkušení pak pro ještě větší potěchu často volí masáž dvouhodinovou či delší či neváhají přivolat si ještě jednu masérku, takže si mohou v dostatku vychutnat masáž čtyř rukou.

Vidime se na masáži,
Rabbit Hall – erotické masáže

Menu
Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.

Are you 18 or older? This website requires you to be 18 years of age or older.