Kontakty

Pokud máte dotazy, připomínky nebo byste chtěli rezervovat termín, neváhejte se na nás obrátit.
dle standardní pracovní doby. Pracovní doba zákaznické podpory:
Všední dny: 07:00 - 23:15
Víkendy: 09:00 - 23:15

Rabbit Hall Anděl

Rabbit Hall Vinohradská

Vinohradská 45, Praha 2 Zkopírováno!

Denně: 08:00 - 23:00

White Rabbit Vršovice


Denně: 10:00 - 23:00
Poznámka: Salon se nachází ve zvyšeném venkovním přízemí nad Penny Marketem. Do zvyšeného přízemí je možný vstup po venkovní lávce na levé straně, případně lze využít venkovní schodiště po pravé straně rohu budovy. (je třeba se dostat nad úroveň Penny Marketu).
Car emoji

Jak se k nám dostanete

Rabbit Hall Vinohrady se nachází na prestižní adrese Vinohradská 45 v srdci Prahy 2, což z něj činí snadno dostupnou destinaci z různých částí města. Pro ty, kteří cestují veřejnou dopravou, jsme situováni blízko stanice metra Náměstí Míru (linka A) nebo Jiřího z Poděbrad(linka A), odkud je to k nám pouhých pět minut chůze. Také mnoho tramvajových linek zastavuje v bezprostřední blízkosti(tram. zastávka Vinohradská tržnice), což umožňuje pohodlný přístup z různých směrů. Pro klienty, kteří dávají přednost cestování autem, v okolí najdete několik možností parkování.

Rabbit Hall Anděl se nachází v dynamické části Prahy 5, blízko obchodního a zábavního centra OC Nový Smíchov. Pro naše klienty, kteří preferují veřejnou dopravu, jsme umístěni jen krátkou procházku od stanice metra Anděl (linka B), která slouží jako klíčový dopravní uzel pro mnohé tramvajové a autobusové linky. Tato lokace zaručuje pohodlný přístup z různých částí města. Klientům, kteří cestují autem, doporučujeme využít možnosti parkování v některém z blízkých placených parkovišť nebo využít parkovací místa přímo v obchodním centru Nový Smíchov, což je pouze několik minut chůze od našeho salonu.

Warning emoji

Pravidla erotické masáže

Erotická masáž se neslučuje s poskytováním sexuálních služeb. Orální a klasický pohlavní styk nejsou součástí masážního procesu a nelze je za žádných okolností zařadit, ani za příplatek. Návrhy takového charakteru jsou naopak urážlivé pro masérku a mohou vést k ukončení masáže.

Zavolat WhatsApp Rezervovat