Často kladené otázky

Jaké má erotická masáž účinky na člověka?

Dobře provedená masáž je povznášejícím zážitkem a působí na člověka mnoha způsoby. Uvolňuje napětí, očišťuje organismus, zlepšuje oběh krve, celkově regeneruje, pomáhá od bolesti, uvolňuje svaly, zvyšuje pružnost těla, posiluje imunitní systém, zvyšuje vitalitu, snižuje deprese a správně člověka stimuluje. Erotická masáž pak přináší nový rozměr do Vašich vztahů i sexuálního života. Lze ji vnímat i jako sexuální terapii či jako zpestření všedního dne. Vřele doporučujeme !

Jak objednat masáž?

Snadno prostřednictvím našeho online rezervačního systému, telefonicky nebo s naší operátorkou v chatu (v pravém dolním rohu). Můžete také přijet bez rezervace. Máme vždy volné masérky a pokoje, ale pokud víte, kdy chcete přijet, je vždy lepší provést rezervaci.

Jsou fotografie masérek skutečné?

Fotografie na tomto webu jsou skutečné, aktuální a bez úprav. To co vidíte, je to, co dostanete – pokud ne, poskytneme vám bezplatnou masáž! Zaručujeme, že od nás dostanete 100% servis a odejdete nad míru spokojený.

Mohu se u Vás před masáží nebo po masáži osprchovat?

V úvodu masáže je sprcha naprostým standardem a možná lze říci i nutností. Sprcha má nejen očistné, ale i stimulační účinky, pokud zvolíte variantu sprchy v přítomnosti masérky, pak se tyto účinky ještě násobí!

Jak dlouho musím / můžu být ve sprše s masérkou?

Sprchou můžete doslova jen proskočit anebo tam strávit spolu s masérkou klidně půl hodiny. Celou masáž si řídíte Vy, a proto je tato část zcela závislá od Vašich přání. Prvních 10 minut není započítáno do celkového času masáže.

Jsou Vaše erotické masáže věkově omezeny?

Erotické masáže jsou dostupné mužům a ženám od 18 let, horní věková hranice není nijak omezena.

Poskytujete escortrní služby?

Ano, naše masérky jsou k dispozici pro masáž ve vašem hotelovém pokoji 24/7. Nebo Vás mohou doprovodit do kina, večeři, schůzku a všechno zakončit příjemnou masáži na konci. Vyberte si jednu z našich krásných dívek a dorazí k Vám během 20 minut.

Mohu se masérky dotýkat?

Ano, jde nám hlavně o spokojeného klienta a doteky jsou nezbytnou součásti všech masáži. Proto je dovoleno dotýkat se masérky po celém těle. Můžete ji dokonce i líbat, ovšem jenom v pussycat masáži.

Je masérka nahá?

Ano, během masáže je masérka kompletně nahá, ovšem na Vaše přání si může vzít sexy spodní prádlo. Před a po masáži si můžete dopřát společnou sprchu s masérkou, vše je zahrnuto v ceně.

Je možný výstřik na masérku?

Ano možné to je, ovšem po dohodě s masérkou, nikoliv avšak na obličej či její intimní partie.

Kolik minut z celkového času masáže trvá masáž intimních partií?

Na základě předchozích zkušeností je většinou masáž rozdělena na část Vašeho příchodu, sprchy, uvolnění, masáži zad a zadních částí Vašeho těla a toto vše může zhruba trvat polovinu celkové času masáže. V druhé části se pak masérka soustředí na masáž hrudi a intimních partií. Toto je avšak velmi individuální, a proto si sám můžete říci čemu chcete věnovat nejvíce pozornosti a masérka Vašemu přání vyhoví.

Mohu masáž zrušit či se přeobjednat?

Může nastat situace, že se na předem objednaný termín masáže nemůžete z jakéhokoliv důvodu dostavit. V takovém případě prosíme o co nejvčasnější informování masérky, nejlépe telefonicky. Žádné poplatky za to neúčtujeme.

Jak dlouho před masáží se mám objednat?

Obecně platí, že přijímáme objednávky i několik hodin před samotnou masáží, pokud je samozřejmě požadovaná masérka či masážní pokoj volný. Abychom avšak dokázaly vyhovět Vašim požadavkům maximálně, prosíme Vás o včasnou rezervaci termínu, ideálně pár hodin předem.

Mohu si s sebou vzít kamaráda / obchodního partnera?

Salón má k dispozici pět masážních pokojů, tudíž je pro nás potěšením přivítat spolu s Vámi i Vašeho kamaráda či obchodního partnera. Takové masáže přináší zvláště barvité zážitky. Váš obchodní partner na takový dárek jistě nikdy nezapomene a kamarád se tím bude ještě dlouho chlubit.

Jak často mohu chodit na erotickou masáž?

Vzhledem k povaze erotické masáže a jejím regeneračním účinkům, není frekvence Vašich návštěv nijak omezena. Máme otevřeno každý den nonstop, a proto jste tu vítání kdykoliv a kolikrát si jen přejete.

Mohu darovat masáž – koupit dárkový poukaz?

Salón Rabbit Hall má ve své nabídce i dárkové poukazy, jež lze zakoupit přímo v salónu nebo si objednat online. Poukaz má neomezenou platnost, lze zvolit zcela individuálně délku masáže, počet masérek i napsat originální vzkaz, který potěší každého kolegu, kamaráda či obchodního partnera.

Mohu platit kartou nebo případně jinou měnou?

Platby kartou jsou momentálně pozastavený. Přijímáme eura i dolary. Aktuální kurz:
1 euro = 24 Kč
1 dolar = 20 Kč

Jak erotická masáž probíhá?

Součástí erotické masáže je sprcha v přítomnosti masérky, následuje masáž celého těla, kde se většinou začíná od masáže zad, trapéz, rukou, hýždí, obou končetin, včetně chodidel a pak se přechází na masáž přední části těla s důrazem na intimní partie. Masérka masíruje rukama, prsy či tělo na tělo(body to body). Na závěr přichází vyvrcholení, častokrát i mnohonásobné. Tato část záleží pouze na Vás. Neposkytujeme orální sex či sex klasický.

Menu
Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.