BDSM massage in Prague
4,8

BDSM masáž

BDSM masáže jsou u mužů obrovským lákadlem. Pokud nevíte, co si máte pod tímto pojmem představit, nemáte se za co stydět. Velké procento lidí o této metodě doposud neslyšelo a je to zcela normální, protože s největší pravděpodobností tyto klasiky doma nevyužíváte. Využijte masáže s prvky BDSM a nechte se unášet na vlně otroctví, škádlení a vedení. Masérky jsou na tento druh masáže profesionálně vyškolené a dopřejí vám přesně to, pro co tu jdete.

BDSM masáže aneb na vlně otroctví, škádlení a vedení

Masérka vás masíruje buď to nahá nebo v latexovaném kostýmu, který dodá na důvěryhodnosti. Jestliže chcete BDSM masáží proniknout do nejmenšího detailu, rozhodně vám doporučujeme sáhnout po latexovém kostýmu. Jak jsme již naznačovali v předchozím odstavci, BDSM masáž je postavená na jakémsi otroctví, škádlení a vedení. Nevěřili byste tomu, kolik mužů tyto praktiky vyhledává, a to vše za pomocí BDSM pomůcek. 

Ať už se jedná o bičík či jinou pomůcku vhodnou na tuto masáž, profesionální masérka vám dopřeje maximální slast. Ve slušných společnostech se o těchto druzích masáží příliš nemluví. Na druhou stranu proč si nedopřát něco nového a nevyzkoušet si tak BDSM masáž na vlastní kůži? Masáž je mimo jiné podtrhnutá také smyslnou masáží, takže se nemusíte bát toho, že by po celou dobu masérka využívala BDSM technik.

Těšit se můžete i na společnou sprchu

Těšit se můžete kromě BDSM masáží také na společnou sprchu, která je jak před samotným procesem, tak po něm. Pokud vás klasické erotické masáže nudí či unavují, je na čase vyzkoušet něco nového. Něco, po čem svým způsobem touží velké procento mužů, ačkoliv to na první pohled nedávají na sobě znát.

Poznejte BDSM masáže na vlastní kůži a sami poté vyhodnotíte, jestli je tento druh určen vám nebo pro příště raději vyhledáte výše uvedené klasické erotické masáže. Zajít si však čas od času na podobný druh masáže vám ani v nejmenším neublíží, tak proč si nedopřát žhavou novinku?

Průběh masáže

Emoji
75 bpm

Společná sprcha s masérkou, kde již můžete ukázat kdo je pánem.

Emoji
110 bpm

Celotělová erotická masáž s BDSM prvky. Doteky na masérku jsou povoleny, možná i nutnosti!

Emoji
130 bpm

Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata. Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.

Emoji
80 bpm

Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník

1 Masérka 2 Masérky
60 min 2 400 Kč
105 €
4 500 Kč
196 €
90 min 3 400 Kč
148 €
6 500 Kč
283 €
120 min 4 100 Kč
191 €
8 000 Kč
348 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec.

Pro rezervaci vyplňte formulář

EMoji

Do you want to try another massage?

Milking table
Jedinečná erotická masáž na masážním lehátku se speciálním otvorem pro vaše mužské přirození. Masérka prvně začíná masírovat vaše tělo jemnými a příjemnými doteky. Těšit se rovněž můžete i na masáž body to body.

Zavolat WhatsApp Rezervovat