BDSM massage in Prague
4,8

O masáži s BDSM prvky:

BDSM masáže jsou u mužů obrovským lákadlem. Pokud nevíte, co si máte pod tímto pojmem představit, nemáte se za co stydět. Velké procento lidí o této metodě doposud neslyšelo a je to zcela normální, protože s největší pravděpodobností tyto klasiky doma nevyužíváte. Využijte masáže s prvky BDSM a nechte se unášet na vlně otroctví, škádlení a vedení. Masérky jsou na tento druh masáže profesionálně vyškolené a dopřejí vám přesně to, pro co tu jdete.

BDSM masáže aneb na vlně otroctví, škádlení a vedení

Masérka vás masíruje buď to nahá nebo v latexovaném kostýmu, který dodá na důvěryhodnosti. Jestliže chcete BDSM masáží proniknout do nejmenšího detailu, rozhodně vám doporučujeme sáhnout po latexovém kostýmu. Jak jsme již naznačovali v předchozím odstavci, BDSM masáž je postavená na jakémsi otroctví, škádlení a vedení. Nevěřili byste tomu, kolik mužů tyto praktiky vyhledává, a to vše za pomocí BDSM pomůcek. 

Ať už se jedná o bičík či jinou pomůcku vhodnou na tuto masáž, profesionální masérka vám dopřeje maximální slast. Ve slušných společnostech se o těchto druzích masáží příliš nemluví. Na druhou stranu proč si nedopřát něco nového a nevyzkoušet si tak BDSM masáž na vlastní kůži? Masáž je mimo jiné podtrhnutá také smyslnou masáží, takže se nemusíte bát toho, že by po celou dobu masérka využívala BDSM technik.

Těšit se můžete i na společnou sprchu

Těšit se můžete kromě BDSM masáží také na společnou sprchu, která je jak před samotným procesem, tak po něm. Pokud vás klasické erotické masáže nudí či unavují, je na čase vyzkoušet něco nového. Něco, po čem svým způsobem touží velké procento mužů, ačkoliv to na první pohled nedávají na sobě znát.

Poznejte BDSM masáže na vlastní kůži a sami poté vyhodnotíte, jestli je tento druh určen vám nebo pro příště raději vyhledáte výše uvedené klasické erotické masáže. Zajít si však čas od času na podobný druh masáže vám ani v nejmenším neublíží, tak proč si nedopřát žhavou novinku?

Průběh masáže:

1. Společná sprcha s masérkou, kde již můžete ukázat kdo je pánem.
2. Celotělová erotická masáž s BDSM prvky.
3. Doteky na masérku jsou povoleny, možná i nutnosti!
4. Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata. Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
5. Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník masáže BDSM:

60 min 2400 Kč 105 €
90 min 3400 Kč 148 €
120 min 4400 Kč 191 €
60 min 4500 Kč 196 €
90 min 6500 Kč 283 €
120 min 8000 Kč 348 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec. Kompletní nabídku naleznete zde >

two sexy girls rabbit
DOPORUČUJEME

Pro intenzivnější prožitek doporučujeme zvolit variantu s dvěma masérkami.

Nezaujala Vás tato masáž? Zkuste například:

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.