1. Úvodní stránka
  2. /
  3. Masáž mix

Masáž mix

Erotic mix massage in Prague
5,0
POPULÁRNÍ

O masáží mix:

Hledáte relax neboli odpočinek a zaměřili jste se na erotické masáže? Pokud ano, věřte nám, že druhů existuje opravdu spoustu a záležet bude na vás, po jakém z nich sáhnete. Závisí na tom, jestli máte zkušenosti s erotickými masážemi či nikoliv. Jestliže už máte za sebou alespoň klasickou erotickou masáž, můžete přejít k daleko odvážnější formě, která se zaměřuje například i na masáže Body-To-Body. V případě, že chcete jít ještě dále a zkombinovat více druhů masáží, je pro vás vhodný erotický mix. Jde o podobnou masáž, jako je pussycat, jen s tím rozdílem, že masérku nemůžete líbat. Mimo jiné není poslední část masáže prováděná v poloze 69.

Odpočiňte si na úrovni

Erotický mix začíná klasickou formou, kterou je společná sprcha. Ta nechybí u žádné erotické masáže. Jde o příjemný začátek, který vás dokáže příjemně uvolnit. Po společné sprše se můžete přesunout k futonu. Masérka se v první části masáže bude zaměřovat na masáž Body-To-Body. Pokud nevíte, o jakou masáž se jedná, pak vám tento pojem rádi vysvětlíme. Masáž Body-To-Body pod sebou ukrývá masáž tělo na tělo. Během této masérky je masérka nahá a vy se ji tak dle libosti dotýkáte. Nejprve si nechte vysvětlit pravidla, abyste v rámci doteku neporušovali určitá pravidla.

Masáž tělo na tělo je spojená s teplými přírodními oleji, které se postarají o to, aby mezi vaším a masérčiným tělem vznikalo tření.  Po dokončení masáže Body-To-Body masérka kombinuje mix erotických masáží. K těm se počítá například klasická erotická masáž, masáž lingamu nebo chcete-li masáž penisu a v neposlední řadě opět masáž tělo na tělo. I v tom masérka pokračuje. Neznamená to, že bude střídat pouze dva typy erotických masáží. Jakmile bude zbývat posledních pár minut do konce, přechází masérka k masáží intimních partií. V této části se jinými slovy masérka zaměří na masáž penisu a varlat, a to až do fáze, kdy dojde k vyvrcholení.

Počet vyvrcholení není omezen!

Výhodou erotických masáží je neomezený počet vyvrcholení. Jestliže se tedy cítíte na více než jedno vyvrcholení, nikomu to vadit nebude. Nechte se unášet slasti a doteky masérky, která má několikaletou praxi.

Masáž doporučujeme jako ochutnávku různých variant masáží v rámci jediného zážitku.

Průběh masáže:

1. Společná sprcha s masérkou, která Vás nažhaví na masáž už ve sprše.
2. Erotická masáž pomocí teplého olejíčku, přičemž masérka kombinuje různé techniky. Po celou dobu masáže je masérka nahá.
3. Doteky na masérku jsou povoleny.
4. Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata(na přání v poloze 69). Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
5. Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník masáže erotický mix:

30 min 1300 Kč 57 €
60 min 1800 Kč 78 €
90 min 2400 Kč 105 €
120 min 3100 Kč 135 €
30 min 2200 Kč 97 €
60 min 2900 Kč 126 €
90 min 3700 Kč 161 €
120 min 4700 Kč 204 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec. Kompletní nabídku naleznete zde.>

two sexy girls rabbit
DOPORUČUJEME

K dispozici je také varianta masáž erotický mix s dvěma masérkami.

Nezaujala Vás tato masáž? Zkuste například:

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.