1. Úvodní stránka
  2. /
  3. Klasická erotická masáž

Klasická erotická masáž

Full body erotic massage in Prague
4,7

O klasické erotické masáži:

Připadají vám klasické masáže příliš ohrané a rádi byste vyzkoušeli něco nového, co vás natolik nadchne, že se budete chtít neustále vracet? Co takhle sáhnout po variantě, kdy je masérka nahá? Jinými slovy se těmto masážím přezdívá také erotická. Právě tento druh masáže se dá zařadit mezi ty, které vyhledáváte, pokud toužíte po změně. Jestliže nevíte, jak taková masáž probíhá, následujte nás.

Erotická masáž aneb klasika, která uspěla!

Erotická masáž v první řadě začíná společnou sprchou. Tou se konec konců masáž i ukončuje. Jakmile jste po sprše, jdete společně s masérkou k lehátku, které je pro vás připraveno. Tam se poté pouštíte do druhé fáze erotické masáže, kdy vás masérka masíruje nahá. Tato část erotické masáže probíhá pomocí oleje, který masérka aplikuje na vás. Je potřeba zdůraznit fakt, že tato část masáže se netýká intimních partií. Masérka vás masíruje po celém těle. Jedná se tedy jinými slovy stále o klasickou masáž, jen s tím rozdílem, že je masérka nahá.
To ovšem neznamená, že si na své nepřijdete i vy. Masérky se můžete dle svého uvážení a domluvy dotýkat. Rozhodně si nepleťte doteky s jinou činnosti nebo procesem. Jde skutečně jen o dotyky, nikoliv o žádné odvážnější akty. Po uplynutí určitého času, který se dozvíte na místě přechází masérka k další a zároveň poslední části erotické masáže. S největší pravděpodobností půjde o nejoblíbenější část, která vás bezpochyby zaujme. V této části se masérka přesouvá na intimní partie. Masáž je zaměřená na penis a varlata, a to včetně samotného ukončení. Nemusíte se ničeho obávat, protože počet vyvrcholení není nijak omezen.

Pojďme se na průběh erotické masáže podívat v bodech. Díky těmto bodům získáte daleko větší ponětí o tom, co vlastně taková erotická masáž obsahuje.

Průběh masáže:

1. Společná sprcha s masérkou, a to jak před masáží, tak po ní.
2. Erotická masáž pomocí teplého olejíčku. Po celou dobu masáže je masérka nahá. Jde o masírování celého těla rukami.
3. Doteky na masérku jsou povoleny.
4. Poslední část masáže, kdy se masérka přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata. Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
5. Následuje závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník klasické erotické masáže:

30 min 990 Kč 41 €
60 min 1400 Kč 59 €
90 min 2200 Kč 92 €
120 min 2800 Kč 117 €
30 min 2000 Kč 83 €
60 min 2500 Kč 105 €
90 min 3500 Kč 138 €
120 min 4500 Kč 188 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec. Kompletní nabídku naleznete zde >

two sexy girls rabbit
DOPORUČUJEME

Pro intenzivnější prožitek doporučujeme zvolit variantu s dvěma masérkami.

Nezaujala Vás tato masáž? Zkuste například:

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.