1. Úvodní stránka
  2. /
  3. Lingam masáž

Lingam masáž

Lingam massage in Prague
4,8

Co je to masáž lingamu?

Erotická masáž se dá považovat za druh odreagování. Pokud nemáte po celý den dobrou náladu nebo jste měli špatný den ve svém zaměstnání, není příjemnější odpočinek než zajít si na kvalitní erotickou masáž. Jednou z erotických masáží je i masáž lingam neboli masáž penisu. U tohoto druhu masáže se masérka, kterou si v první řadě vyberete podle svých sympatií zaměřuje pouze na intimní partie. Nejedná se tak o erotickou masáž spojenou s klasickou, kdy vás masíruje po celém těle. Skutečně se zaměřuje čistě jen na masáž penisu. Co získáte v této masáží kromě samotného procesu masáže penisu? Následujte nás.

Lingam masáž neboli masáž penisu

Po vybrání masérky přejdete ke společné sprše. Už společná sprška se dá považovat za velkou dávku odreagování. Představte si proud vody, který dopadá jak na vás, tak na masérku. Příjemné vzrušení následně přehoupnete na další fázi, kdy se masérka ujme vašeho penisu, včetně varlat. Masérka použije k tomuto druhu masáže také teplý přírodní olej, který vás bude příjemně hřát a vy tak zapomenete na veškeré své problémy a trable. Masérka je po celou dobu masáže nahá, což dodává celé masáží jinou úroveň. Po celou dobu procesu tak vidíte krásné tělo vámi vybrané masérky.

Mimo jiné se ji můžete dotýkat. Opravdu se ji smíte jen dotýkat, nikoliv ji nepříjemně obtěžovat. V takovém případě může být masáž ukončena. Masérka vás masíruje až do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení je podobně, jako u jiných druhů erotických masáží neomezen. Nemusíte se tak bát toho, že by byla masáž ukončena dříve. Záviset bude na vás, jak příjemný pro vás tento zážitek bude.

Ukončovací společná sprcha

Na závěr se můžete rovněž těšit na ukončovací společnou sprchu, ve které ještě ucítíte doteky masérky. Bezpochyby se poté budete chtít vrátit a celou masáž si znovu zopakovat.

Průběh masáže:

1. Společná erotická sprcha s masérkou.
2. Erotická masáž pomocí teplého olejíčku, která je od začátku zaměřená na vaše intimní partie. Po celou dobu masáže je masérka nahá.
3. Doteky na masérku jsou povoleny.
4. Masérka vás bude masírovat do samotného vyvrcholení(na přání v poloze 69). Počet vyvrcholení není nijak omezen.
5. Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník masáže lingamu/penisu:

30 min 1500 Kč 63 €
60 min 2000 Kč 83 €
90 min 2900 Kč 121 €
120 min 3900 Kč 163 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec. Kompletní nabídku naleznete zde >

Nezaujala Vás tato masáž? Zkuste například:

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.