Zara erotická masérka

Zara

Zítra 9:00 - 16:00
5,0 (4 reviews)
Nová
27

Věk

62

Váha

165

Výška

4

Prsa

#Tetování
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Poslední aktualizace: 11. června 2024

Dostupnost

Zítra 23. 7. 9:00 - 16:00
Rabitt Hall Vinohradská Vinohradská 45, Praha 2
Rezervovat
Sobota 27. 7. 10:00 - 16:00
Rabitt Hall Vinohradská Vinohradská 45, Praha 2
Rezervovat
Neděle 28. 7. 10:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Rezervovat

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Dělám
Po domluvě na místě

Představujeme vám Zaru, naši nádhernou černovlasou masérku, která vás zavede do světa rozkoše a uvolnění. Zara je češka a její přirozená krása vás okamžitě okouzlí. S jejími velkými prsy velikosti 4 je nezapomenutelným ztělesněním ženskosti a přitažlivosti.

Miluje intimitu a blízkost, což je ideální kombinace na masáž tělo na tělo. Zara je nejen krásná, ale také zkušená masérka, která ví, jak vám pomoci zapomenout na každodenní stres a starosti.

Přijďte a dopřejte si nezapomenutelný zážitek se Zarou, která vás svým kouzlem a profesionálním přístupem zavede do světa nebeské rozkoše a klidu.

Zara erotická masérka
Zara erotická masérka
Zara erotická masérka
Zara erotická masérka

Recenze

04/07/2024

Best massage experience I ever had.

Zara is a gorgeous cheerful woman. I was able to truly relax with her. I will definitely visit her again

Stefan
20/06/2024

Wow! Zara really make my last day here in Prague. Easy to connect to and her english is good. Zara is a sensitive, feminine beautiful and hot woman who really know how to treat a man. Respect her boundaries, treat her nice and she will take you to paradise.

Erik

Odpověď od Rabbit Hall

Thank you so much for your kind words and wonderful review! We’re delighted to hear that Zara made your last day in Prague so special. We hope to welcome you back to our salon next time you’re in Prague! Safe travels and take care.

14/06/2024

Slečna Zara je nádherná milá a šikovná. Má úžasné přírodní čtyřky. Čas strávený s ní byl nezapomenutelný.

Jan
14/06/2024

Moje návštěva u Zary byla naprosto úžasná. Její krása je ohromující a její okouzlující pohled mě okamžitě zcela uchvátil. Zara je profesionálka, která přesně ví, jak vytvořit příjemnou atmosféru a přinést pocit hlubokého uvolnění a pohody. Každý její dotek byl pečlivě promyšlený a harmonický, což přispělo k nezapomenutelnému zážitku. Doporučuji její služby všem, kteří hledají něco výjimečného a chtějí se nechat hýčkat ve společnosti nádherné a charismatické masérky. A hlavně ten její pohled a oči :))) umí to !

Jirka
Zavolat WhatsApp Rezervovat