Autoerotika

Autoerotika v Praze

Co je to Autoerotika?

Erotika je téma staré, jako lidstvo samo. Dalo by se říct, že je oblíbené po celém světě. Občas můžete v erotice narazit na pojmy, kterým nerozumíte nebo je zaměňujete. Jedním z těchto pojmů bývá i pojem autoerotika. Většina populace si myslí, že jde o milování v automobilu. Pokud i vy máte tento názor, pak se hluboce mýlíte.

Nažhaví Vás tím na skvělou erotickou masáž.

Autoerotika je pojem, který v sobě skrývá lásku k sobě samému. Jinými slovy se tento pojem dá vysvětlit, jako sebeláska. Co přesněji si máte pod autoerotikou představit? Jde o vlastní uspokojování. Uspokojování v tomto případě nemyslíme čistě jen intimních partií. Masérka, která provádí autoerotiku, se snaží sama sobě dávat lásku, něhu i jakousi pozornost. Nažhaví Vás tím na skvělou erotickou masáž.

Budete-li umět dávat sami sobě lásku, lépe ji následně dokážete darovat i ostatním osobám. To platí i v opačném případě. Lásku zvládnete i snáz přijmout. Nevěřili byste, jak má velké množství lidí s láskou problémy. Nedokážou ji darovat, ani přijímat.

To nejlepší na závěr – autoerotika se provádí s “hračkou” 🙂

Cena Autoerotiky:

500 Kč 21€

Autoerotika může být skvělý doplněk například k masáži:

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.