Autoerotika v Praze

Autoerotika

Erotika je téma staré, jako lidstvo samo. Dalo by se říct, že je oblíbené po celém světě. Občas můžete v erotice narazit na pojmy, kterým nerozumíte nebo je zaměňujete. Jedním z těchto pojmů bývá i pojem autoerotika. Většina populace si myslí, že jde o milování v automobilu. Pokud i vy máte tento názor, pak se hluboce mýlíte.

Nažhaví Vás tím na skvělou erotickou masáž.

Autoerotika je pojem, který v sobě skrývá lásku k sobě samému. Jinými slovy se tento pojem dá vysvětlit, jako sebeláska. Co přesněji si máte pod autoerotikou představit? Jde o vlastní uspokojování. Uspokojování v tomto případě nemyslíme čistě jen intimních partií. Masérka, která provádí autoerotiku, se snaží sama sobě dávat lásku, něhu i jakousi pozornost. Nažhaví Vás tím na skvělou erotickou masáž.

Budete-li umět dávat sami sobě lásku, lépe ji následně dokážete darovat i ostatním osobám. To platí i v opačném případě. Lásku zvládnete i snáz přijmout. Nevěřili byste, jak má velké množství lidí s láskou problémy. Nedokážou ji darovat, ani přijímat.

To nejlepší na závěr – autoerotika se provádí s „hračkou“ 🙂

Ceník

Čas je zahrnut v masáži 500 Kč 22 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec.

Pro rezervaci vyplňte formulář

EMoji

Chcete zkusit jinou extra službu?

Masáž prostaty
Masáž prostaty začíná z vnějšku, jako masáž hráze (místa pod varlaty směrem k análnímu otvoru) a pokračuje přímou masáží skrze anální otvor.

Zavolat WhatsApp Rezervovat