Couple erotic massage in Prague
4,9

Masáž pro páry

Samostatně vás erotické masáže příliš neoslovují? Toužíte po tom, jít na erotickou masáž společně s partnerkou? Pokud vám dá svolení, máte vyhráno. Zajímá vás proč? Odpověď je jednoduchá, protože se dá objednat mimo jiné i erotická masáž pro páry. Erotická masáž po páry kombinuje několik druhů masáže během doby, kterou si navolíte. Porovnat by se dala například s erotickým mixem. Těšit se tak můžete zároveň jak na klasickou erotickou masáž, tak masáž tělo na tělo. Záležet bude na vás, co si od masérky nebo maséru vyžádáte.

Masáž pro páry je perfektní volba

Ještě před tím než dojde k masáží je potřeba si vybrat dvě masérky, dva maséry nebo jednu masérku a jednoho maséra. S největší pravděpodobností zvolíte třetí možnost, kterou je jeden masér a jedna masérka. Právě tato volba je tou vůbec nejčastější, která se u párové erotické masáže volí. Je to pochopitelné, vzhledem k tomu, že muž chce masérku a žena naopak maséra. Věděli jste, že při párové masáže dochází také k osamocené chvílce, kdy máte stoprocentní soukromí?

Během této soukromé chvílce navíc dostanete láhev šampaňského, která je zahrnutá v ceně. Pojďme se ale vrátit na samotný začátek. Erotická masáž pro dva začíná společnou sprchou. Ta probíhá společně i s masérkou, v případě ženy s masérem. U každé erotické masáží už vše začíná společnou sprchou. Nejspíš si dokážete představit, jaké nervy a orgány ve vás společná sprcha dokáže probudit. Poté se přesouváte k lehátku, kde je vám nabídnutá masáž tělo na tělo. Masérka či masér po vás kloužou pomocí teplých přírodních olejů.

Masáž tím nekončí!

Jak jsme již naznačovali v předchozích odstavcích. Erotická masáž pro páry v sobě zahrnuje více druhů masáží a porovnat by se tak dala například s erotickým mixem. Není tedy problém říct si o klasickou erotickou masáž, která probíhá podobně, jako masáž klasická. Postupně se ovšem masér a masérka dostává na intimní partie, přičemž dochází mimo jiné i k vyvrcholení obou. Počet vyvrcholení není nijak omezen. Po masáží dojde k nejhezčí části vůbec, kterou jsme také zmíňovali.

Máte pár minut v soukromí, kde si můžete dopřát společně s partnerkou nebo partnerem erotické radosti. Užijte si se svým protějškem nezapomenutelné okamžiky.

Průběh masáže

Emoji
75 bpm

Společná erotická sprcha s masérkou/masérem pro oba, klidně všichni společně.

Emoji
95 bpm

Erotická masáž celého těla teplým olejem, při které masérka/masérky pomalu kloužou vlastním tělem po vašem a těle partnera, nezapomínají zapojovat své intimní partie. Můžete se dotýkat celého těla masérky, případně i maséra.

Emoji
130 bpm

Poslední část masáže, kdy se masérky přesouvají na  vaše intimní partie. Masérky vás budou masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.

Emoji
95 bpm

Před koncem masáže, Vás slečny na přání nechají samotný s partnerem. Vychutnejte si láhev šampanského s partnerem, které již máte v ceně. Zde se fantazii meze nekladou.

Emoji
80 bpm

Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérkou vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník

1 Masérka 2 Masérky
60 min 3 200 Kč
133 €
4 100 Kč
171 €
90 min 4 100 Kč
171 €
5 600 Kč
233 €
120 min 5 200 Kč
217 €
7 400 Kč
308 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec.

Pro rezervaci vyplňte formulář

EMoji

Chcete zkusit jinou masáž?

Masáž pro ženy
Chtěla bys zažít skutečnou rozkoš a krásný nevšední zážitek? Erotická masáž pro ženy je smyslná, naplňující a uvolňující.

Zavolat WhatsApp Rezervovat