1. Úvodní stránka
  2. /
  3. Erotická masáž pro páry

Erotická masáž pro páry

Couple massage
4,9

O erotické masáži pro páry:

Samostatně vás erotické masáže příliš neoslovují? Toužíte po tom, jít na erotickou masáž společně s partnerkou? Pokud vám dá svolení, máte vyhráno. Zajímá vás proč? Odpověď je jednoduchá, protože se dá objednat mimo jiné i erotická masáž pro páry. Erotická masáž po páry kombinuje několik druhů masáže během doby, kterou si navolíte. Porovnat by se dala například s erotickým mixem. Těšit se tak můžete zároveň jak na klasickou erotickou masáž, tak masáž tělo na tělo. Záležet bude na vás, co si od masérky nebo maséru vyžádáte.

Erotická masáž pro páry je perfektní volba

Ještě před tím než dojde k masáží je potřeba si vybrat dvě masérky, dva maséry nebo jednu masérku a jednoho maséra. S největší pravděpodobností zvolíte třetí možnost, kterou je jeden masér a jedna masérka. Právě tato volba je tou vůbec nejčastější, která se u párové erotické masáže volí. Je to pochopitelné, vzhledem k tomu, že muž chce masérku a žena naopak maséra. Věděli jste, že při párové masáže dochází také k osamocené chvílce, kdy máte stoprocentní soukromí?

Během této soukromé chvílce navíc dostanete láhev šampaňského, která je zahrnutá v ceně. Pojďme se ale vrátit na samotný začátek. Erotická masáž pro dva začíná společnou sprchou. Ta probíhá společně i s masérkou, v případě ženy s masérem. U každé erotické masáží už vše začíná společnou sprchou. Nejspíš si dokážete představit, jaké nervy a orgány ve vás společná sprcha dokáže probudit. Poté se přesouváte k lehátku, kde je vám nabídnutá masáž tělo na tělo. Masérka či masér po vás kloužou pomocí teplých přírodních olejů.

Masáž tím nekončí!

Jak jsme již naznačovali v předchozích odstavcích. Erotická masáž pro páry v sobě zahrnuje více druhů masáží a porovnat by se tak dala například s erotickým mixem. Není tedy problém říct si o klasickou erotickou masáž, která probíhá podobně, jako masáž klasická. Postupně se ovšem masér a masérka dostává na intimní partie, přičemž dochází mimo jiné i k vyvrcholení obou. Počet vyvrcholení není nijak omezen. Po masáží dojde k nejhezčí části vůbec, kterou jsme také zmíňovali.

Máte pár minut v soukromí, kde si můžete dopřát společně s partnerkou nebo partnerem erotické radosti. Užijte si se svým protějškem nezapomenutelné okamžiky.

Průběh masáže:

1. Společná sprcha s masérkou/masérkami pro oba.
2. Kombinovaná erotická masáž pomocí teplého olejíčku pro oba.
3. Doteky na masérky jsou povoleny.
4. Poslední část masáže, kdy se masérky přesouvají na  vaše intimní partie. Masérky vás budou masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.
5. Čas pro radovánky po masáži mezi vámi a partnerkou či partnerem
6. Vychutnejte si láhev šampanského s partnerem, které již máte v ceně.

Ceník párové erotické masáži:

60 min 3200 Kč 133 €
90 min 4100 Kč 171 €
120 min 5200 Kč 217 €
60 min 4100 Kč 171 €
90 min 5600 Kč 233 €
120 min 7400 Kč 308 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec. Kompletní nabídku naleznete zde >

two sexy rabbits
DOPORUČUJEME

Při volbě maséra je třeba nás kontaktovat předem, jeho přítomnost je pouze na objednání

Nezaujala Vás tato masáž? Zkuste například:

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.