První návštěva erotické masáže

Před erotickou masáží

Před začátkem masáže, dříve než se objednáte, je dobré rozmyslet si Vámi preferovaný čas masáže. Samotnou rezervaci masáže je pak možné provést přes formulář rychlé objednávky, kde si vyberete masáž i masérku, telefonicky na kontaktním telefonu salónu +420 774 910 918, formou sms či s naší operátorkou v online chatu.

Při rezervaci masáže je potřeba zvolit si druh masáže, délku a svou masérku / masérky. Pokud si nevíte v této části rady, neváhejte nás jedním z výše naznačených způsobů kontaktovat a my Vám pak obratem a s radostí doporučíme takovou možnost, jež se bude co nejvíce blížit či přímo splňovat Vaše představy a přání. Pro usnadnění výběru, doporučujeme nahlédnout do profilů masérek v sekci naše masérky a pro volbu druhu a délky masáže Vám jistě pomůže stránka naše služby.

Objednávku erotické masáže je vhodné provést alespoň  30 min. před samotnou masáží, abychom dokázaly plně vyhovět Vašim požadavkům.

Before Rabbit Hall
Rabbit Hall

Průběh erotické masáže

Z důvodu ochrany soukromí a diskrétnosti našich klientů, nejsou salón Rabbit Hall zvenčí nijak viditelně označen. Proto, až dorazíte na místo, zazvoňte na zvonek nebo nám prosím zavolejte na náš kontaktní telefon +420 774 910 918 a my Vám otevřeme. Po vstupu do salónu Vám rovnou nabídneme kávu, čaj nebo něco tvrdšího. Poté si budete moci vybrat masérku, pakliže jste si nevybral předem. Obvykle bývá na výběr kolem 10-15 masérek. Následovně Vámi zvolená masérka / masérky Vás uvede/uvedou do masážního pokoje. Zde naleznete jednorázové hygienické pomůcky(pantofle, župan, panská kosmetika…)

V pokoji si odložíte přebytečné svršky a následuje sprcha s masérkou (na přání). Po ohřátí a uvolnění pak začíná samotná erotická masáž. Masírujeme na speciálních masážních futonech. Futon je japonská matrace o velikosti 1,6 x 2,0 metry, zvolili jsme variantu s bavlnou a vlnou, tudíž je takový futon dostatečně pohodlný, s ideální tvrdostí a správně udržuje tělesnou teplotu. Pokoj je osvětlen pouze svitem svíček, při masáži hraje relaxační hudba uzpůsobená k těmto potřebám a masérka používá sadu parfémovaných olejů speciálně nahřátých pro zvláště uvolňující pocit. Preferujete-li olej bez příměsi, máme ho dostatek k Vašim potřebám, stačí na toto masérku předem upozornit. Erotická masáž je masáž celého těla s důrazem na intimní partie, více informací k této části naleznete v sekci O nás.

732390647 732390647
Rabbit Hall

Závěr erotické masáže

Těsně před koncem masáže budete upozorněni na blížící se závěr a v tento moment je dobré se znovu osprchovat, znovu s masérkou nebo samostatně(na přání), abyste ze sebe smyli masážní olej. Pak máte dostatek času a prostoru pro to se obléknout, zaplatit a masérka Vás také vyprovodí ke dveřím salónu.

V žádném případě nekončíme masáž dříve, než je naplánováno. Spíše naopak, vyhraďte si v lepším případě 15 min. rezervu, aby vše proběhlo v klidu a beze stresu, který na toto místo jistě nepatří. Mezi masážemi plánujeme dostatečné časové rozestupy, a proto se nemůže stát, že se s někým potkáte doslova „ve dveřích“.

V případě, že se Vám naše erotická masáž líbila a chcete se o své pocity podělit či přidat jakoukoliv připomínku, stížnost či poznámku, tak nás neváhejte kontaktovat na manager@massagehall.cz

Vidime se na masáži,
Rabbit Hall – erotické masáže

Zavolat WhatsApp Rezervovat