Patricie erotická masérka v Praze

Patricie

Today 8:00 - 16:00
5.0 (20 reviews)
24

Age

65

Weight

165

Height

3

Bust

#Natural breasts
#Tattoos
#Czech 🇨🇿
#English 🇬🇧
Stories
Last updated: 26. April 2024

Availability

Today 22. 7. 8:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Book online
Thursday 25. 7. 8:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Book online

If you are interested in a masseuse, but she is unavailable on your chosen day, do not hesitate to contact us, and we will try to accommodate your reservation.

Services

Love
Doing
You can add additional services.

About the extras please be informed by our masseuses personally.

Love
Doing

Patricia is a young lady who loves passion and mutual touches, she can empathize with others very well, which means that the time spent with this beauty is really worth it.

As she says herself, she prefers to massage her whole naked body and most importantly she does not forget the right places that will take you to nirvana.

Come to Patricia for a massage and experience erotic moments according to your ideas.

Interview with a masseuse

Breast, hips.

Neck, Breast 🙂

It’s not a problem

Ideal place for a first date quality restaurant with good food ???

Czech and Italian ?

Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze
Patricie erotická masérka v Praze

Reviews

17/07/2024

V prvé řadě chci říci, že nejsem častý návštěvník masážních salonů. Dnes jsem byl potřetí v mém životě na masáži v Rabbit Hall u slečny Patricie a byl jsem unešen. Nic lepšího jsem v předešlých dvou masážních nezažil. O jakou masáž se jednalo, tak to si nechám jen pro sebe. Patricie je velice nádherná, myslím podle vypravění skromná, sympatická holka, s kouzelným úsměvem, ke které byla příroda velmi štědrá. Krom toho velice milá, myslím i velice chytrá a hrozně hezky se s ní povídalo. I mě rozvázala jazyk a to už je co říct. K této masérce se musím alespoň ještě jednou vrátit. Kdyby se mohlo udělit 10 hvězdiček dostala by bez problémů všechny.

Petr - rockový fanoušek
13/05/2024

Patricie je klenot.Je Překrásná, má Nadhernou tvář, Úžasnē pevné tēlo, je milá, usmēvavá a zdrobnēla slovícka z jejich úst zvoní jako perličky. Masáž v jejim podání je nekončíci smēsicí erotiky, smyslnosti, touhy, vúnē a uspokojení. Patricie je tak Krásná, že nejde uhnout pohledem při kochaní se jejím půvabem. Jak jednoduché je se do Patricie zamilovat

Při pohledu na její tvář a do jejich očí chybí k dokonalosti snad jen brýle, které by z ní vytvořily dokonalé umēlecké dílo…

Botníček
08/05/2024

Very good massage. Very relaxing. Thx u

Nath
26/03/2024

Patricie, děkuji moc za nádherně strávenou hodinku, byla to famózní masáž??Víme o čem je řeč 😍🥰těším se na další masáž:😜💕Pepa

Pepa hasič
26/03/2024

Nejúžasnější zážitek v životě, tolik něhy a vášně, myslel jsem, že jsem ve snu. Už je to pár dní ale pořád se cítím nabitý energií. Nádherný člověk s nádhernou duší.

Dom
26/03/2024

Nejúžasnější zážitek, tolik něhy a lásky, mockrát děkuju.

No přece já
26/03/2024

Nejuzasnejsi Maserka u vás. Příjemná milá krasna chytrá a vždy okouzlující. Moc dekuji této slečen za každou chvili kterou jsem s ni mohl strávit.

Libor
26/03/2024

Slečna je vtipná, milá, umí masírovat a umí navodit erotično. Dík za příjemné ráno.

Mirek
26/03/2024

Děkuji Patricii za krásnou a příjemnou masáž. Patricie je velmi milá, komunikativní a čas strávený s ní je příjemný, uklidňující a v neposlední řadě velmi vzrušující. Opravdu jsem si to užil a odcházel jako znovuzrozený. Patricie je profesionálka, má své hranice, za které Vás nepustí, ale žádná nudna s ní určitě není a doporučuju ji. Ještě jednou ti děkuji Patricie, určitě se vrátím.

Tomáš
26/03/2024

Milá příjemná a krásná. Doporučuji a Patrícii děkuji.

Martin
Call us WhatsApp Book online