Simona erotická masérka

Jasmína

Zítra 16:00 - 23:00
5,0 (12 reviews)
21

Věk

55

Váha

168

Výška

3

Prsa

#Přírodní prsa
#Tetování
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Poslední aktualizace: 29. dubna 2024

Dostupnost

Zítra 24. 7. 16:00 - 23:00
Rabitt Hall Vinohradská Vinohradská 45, Praha 2
Rezervovat
Pátek 26. 7. 16:00 - 23:00
Rabitt Hall Vinohradská Vinohradská 45, Praha 2
Rezervovat

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Dělám

Jasmina je česká erotická masérka, která září krásou a elegancí. Její dlouhé, jemné vlasy okrášlují její půvabný obličej, z něhož září široký úsměv a pronikavé oči, které působí jako okno do jejího teplého a milého srdce. Má svůdnou postavu, která se zdobí smyslnými křivkami a luxusními tvary. Její nádherná, pevná prsa přitahují pohledy a dodávají jí půvab a sebevědomí.

Jasmina je nejenom krásná, ale také empatická. Její přístup k erotické masáži je plný lásky, péče a porozumění. Její doteky jsou jako léčivá síla, která dokáže uvolnit napětí a rozproudit energii v těle i duši. Její klienti se cítí jako na obláčku, když se ponoří do intimního prostoru, který vytváří.

Jasmina erotická masérka
Simona erotická masérka
Jasmina erotická masérka
Jasmina erotická masérka

Recenze

06/07/2024

Anděl! Postava z nebe. Skvělá na popovidání. Masáž nebeská. Děkuju! Snad to nebyl jen sen!

Lukáš N.
30/06/2024

Jasmina is a true angel. Makes you feel comfortable, ensures you get the best attention and is an expert masseuse. Loved it. Her memory still lingers on!! Will be back for more!

AD
10/06/2024

Rád se podělím o jedinečný zážitek z masáže u slečny Jasmíny. Byla to má první erotická masáž v životě a jsem rád, že jsem si vybral zrovna ji. Jasmína je drobná, štíhlá, nádherná a neuvěřitelně milá slečna. Na začátek společná sprcha, už to bylo moc příjemné a nevynechala žádné místo na těle. A samotná masáž ? To prostě chcete zažít a musíte vyzkoušet .. byla to jízda, kterou budete chtít opakovat. Moc děkuju a rozhodně se vrátím.

Vašek
31/05/2024

Jasmína je krásná, jemná, citlivá a vnímavá masérka a společnice. Jeden z nejlepších zážitků.

Pavel
08/05/2024

It was my first experience in massage and she made it 1000/10.I recommend to everyone this beautiful girl she know how to make you feel perfect.

Timur
19/04/2024

Jasmína je opravdu krásná, exotická mladá slečna se super postavou , Je to první masérka, u které zvažuji opáčko, těžko se mi bude na Jasmínu zapomínat , opravdu se mi líbila. Nezapomenutelný zážitek.🙂

Marťas

Odpověď od Rabbit Hall

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi a jsme rádi, že jste byl s masáží spokojen❤️‍🔥 Těšíme se na vaši další návštěvu!

16/04/2024

Jasmína je velice milá, dobře se s ní povídá, což je velmi příjemné, umí dávat i přijímat, a taky dát najevo i svoje potěšení. To velmi oceňuju, a je to pro mě v podstatě stejně důležité jako můj zážitek z masáže.

J.K.
29/03/2024

Jasmína je velice milá a sympatická dívka, její úsměv a krásný obličej mě dostával do extáze, pod jejíma rukama jsem se cítil jako v nebi. Její doteky cítím stále na sobě. Těším se na další setkání

Tomáš
29/03/2024

Dnes jsem byl u Jasmínky přivítání bylo milé vypadala krásně a šli jsme na pokoj a když se svlékla a vyndala ty svoje 3 – 4 tak jsem věděl že to bude pěkná jízda a byla na zádech i na břiše

Petas
29/03/2024

29.2. Jasmínu jsem dnes navštívil poprvé, byl jsem mile překvapen. Jasmina je velice přitažlivá a sympatická dívka. Masáž velice příjemná, evidentně umí své řemeslo velice dobře. Pod jejím rukama jsem se cítil jako v ráji. Ještě dlouho budu cítit její doteky. Její úsměv mám stále před očima. DĚKUJI za krásné odpoledne

Tomáš
Zavolat WhatsApp Rezervovat