Leyla erotická masérka

Leyla

5,0 (9 reviews)
Asiatka
24

Věk

50

Váha

160

Výška

1

Prsa

#Outcall
#Asiatka
#Přírodní prsa
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Příběhy
Poslední aktualizace: 11. června 2024

Dostupnost

Bohužel není v následujícím týdnu k dispozici.

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Dělám
Po domluvě na místě

Leyla je exotická kráska s půvabem, který okouzluje každého, kdo se jí dostane do blízkosti. Její krásné tmavé oči září jemným světlem přitažlivosti a zároveň uklidňující energie. Kudrnaté vlasy se jí vlní kolem ramen jako smyslná záclona, která doplňuje její přirozenou krásu. Její hladká, krémová pokožka je jako hedvábný dotek, který slibuje nekonečné rozkoše.

Leylina postava je jako socha bohyně, její křivky jsou dokonale vyvážené a její hýždě se zdají být vytvořené pro dotek. Její ruce jsou jemné a zručné, schopné rozněžnit každý kousek těla, který se jí svěří do péče.

Leyla ovláda mistrovskou techniku erotické masáže, ale také špetku tajemství a vášně. Její dotek je jako symfonie, která rozehrává těla do harmonie vzrušení a uvolnění. Každý moment strávený v její společnosti je jako ponoření se do světa smyslných potěšení a nespoutané rozkoše.

Leyla erotická masérka
Leyla erotická masérka
Leyla erotická masérka
Leyla erotická masérka
Leyla erotická masérka
Leyla erotická masérka
Leyla erotická masérka

Recenze

19/06/2024

So sweet so nice incredible lady and friendly.

I do recommend leyla she is so professional and lovely.

John
24/05/2024

Layla is incredible. Easy to talk to, blessed with a gorgeous body and very skilled. I look forward to seeing her again soon.

Thanks so much L!

Neil
15/05/2024

I visited Leyla a few days ago.

A very sweet girl with a cute smile, soft silky skin and a beautiful body. She is very professional, knows what is she doing and enjoys it. Nice to talk.

Thank you, dear, for the pleasure and tenderness you gave me.

D
09/04/2024

Za mě jedna z nej. Každý možná preferuje něco jiného, ale mně Leyla naprosto dala to, co jsem chtěl a očekával. Nebyla to žádná divočina ani uragán, ale po náročném týdnu jsem potřeboval relax s příjemnou, krásnou, sympatickou, něžnou, jemnou slečnou, což Leyla všechno splňovala. Body to body masáž jejím drobným tělem mě dostalo až do nebe a ani po hodině a půl jsem neměl dost a kdyby to šlo, vzal bych si ji domů. Oceňuji i její gfe přístup, upřímně, s žádnou reálnou partnerkou jsem se necítil tak dobře, jako s Leylou. Líbil se mi i její smysl pro humor. Leylo, děkuji za zpříjemnění čtvrtečního odpoledne.

Me
09/04/2024

Cheerful and attentive girl, always in good mood and dedicated to her job, does not disappoint.

Chaim
09/04/2024

Masseuse: Leyla

Rating:

Leyla is a beatiful Asian girl with an incredible sexy body, curly hair and a charming smile that make you feel relaxed and comfortable from the very beginning.

She knows how to manage it in such a way you feel immediately excited and horny and her touch and the contact with her beatiful body takes you to heaven.

She acts very relaxed so you think that know each other for a long time what it is very important in order to enjoy the massage to the fullest. She is an fascinating mixture of tenderness and knowledge how to satisfy a man and she keeps in a good mood all the time making you feel great.

There is only one wrong thing with Leyla,…, when your time is over and you have to say good bye to her!!

Daniel
07/04/2024

Wonderful Person. Beautiful body and a stunning smile. You can‘t ask for more in a woman

Alex
30/03/2024

Za mě top. Přišel jsem unavený za účelem zrelaxovat a toho se mi plně dostalo. Leyla je vtipná, krásná, něžná, jemná, milá, přítulná, cítil jsem se s ní jak v nebi a – bohužel – lépe, než se svojí partnerkou. Po hodině a půl mě bylo líto, že už naše společná chvíle končí. Vzájemné doteky s Leylou bych si dokázal vyměňovat celé hodiny.

26/03/2024

young girl with a beautiful body, who understands men and can have a nice chat with her, smile forever

Nick
Zavolat WhatsApp Rezervovat