Vilma erotická masérka v Praze

Vilma

5,0 (23 reviews)
25

Věk

56

Váha

174

Výška

2,5

Prsa

Příběhy

Poslední aktualizace: 26. března 2024

Dostupnost

Bohužel není v následujícím týdnu k dispozici.

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Dělám

Přijďte na masáž od krásné a vysoké české masérky Vilmy, která vás okouzlí svým profesionálním přístupem a nebudete chtít odejit. Tato šikovná brunetka s dlouhými vlasy a očima jako safíry má letité zkušenosti v oboru a její masáže jsou pro Vás skutečným balzámem pro tělo i mysl. Zažijte nezapomenutelný zážitek a uvolnění s masérkou Vilmou, která se postará o vaše pohodlí a relaxaci.

Vilma erotická masérka v Praze
Vilma erotická masérka v Praze
Vilma erotická masérka v Praze
Vilma erotická masérka v Praze
Vilma erotická masérka v Praze
Vilma erotická masérka v Praze

Recenze

Rated 5,0 out of 5
09/04/2024

S Vilmou nezapomenutelná atmosféra a neopakovatelný zážitek.Pokud půjdu na takovouhle masáž znovu tak jedině s Vilmou se kterou jsem si velmi příjemně po masáži popovídal.A samotná masáž mě vystřelila výše jak do ráje. Vilmou moc děkuji 😘😘😘

Filip
Rated 5,0 out of 5
26/03/2024

She is a real beauty, like a princess. You cN fall in love with her. She is also a very good masseuse. She made my day. I will not forget her.

Mehmet Kara
Rated 5,0 out of 5
26/03/2024

Vilma was great yesterday. good girl, gentle, sweet. Мне понравилась она, люблю милых девушек и не люблю стервозных. Она именно милашка.

Dima Korol
Rated 5,0 out of 5
26/03/2024

Vilma is a very attractive young woman with a bright, friendly smile and a beautiful body with some great tattoos.We were able to converse well in English and laughed a lot.When Vilma began to gently kiss my neck and breathe on me, I dived into her world full of tenderness and eroticism.I really loved it, that she always looked into my eyes when we touched each other intimately.Thank you so much Vilma for two relaxing and happy hours☺️I can really really highly recommend a pussycat massage with Wilma💥

Siggi
Rated 5,0 out of 5
26/03/2024

Vilma ozáří návštěvníka kouzelným úsměvem a velikou dávkou upřímnosti a opravdovosti – člověk má dojem, že je tu jen a jen pro něho. Tato dívka je výjimečná svým profesionálním a přesto přátelským přístupem, který není snadné najít u jejích společnic.

Jiří
Rated 5,0 out of 5
26/03/2024

Vilma je neskutečně přitažlivá . Dokáže ve mě probudit neskutečnou chuť skončit v jejím náručí. Je vždy usměvavá a pozitivně naladěná. Každé setkání s ní mě nabudí neskutečným vzrušením. Má překrásnou postavu, dokonalá prsa a rty. Vždy se těším na další setkání s ní.

Pavel
Rated 5,0 out of 5
26/03/2024

She has incredible beautiful green eyes and smile and loves to look yours until the last very high climax. So niiiiiice !

Carl
Rated 5,0 out of 5
26/03/2024

Milà Vilmo, minulÿ tÿden jsem musel zrußit rezervaci u tebe, protoźe mé postihla nàhlà mozkovà pŕihoda ŕìka se tomu prostě“mrtvice“.Moc se omlouvàm za absenci, myslìm na tebea têšìm se aź se uzdravìm a budu schopen pŕijìt a ddohnat zameškaný ças ve tvè milè pŕitomnosti.Jsi milà, úźasnà, kràsnà a inteligentní a čas stràvený s tebou je nenahraditelný. Děkuji ti za vßechna dosavadnì setkànì s tebou, byla kouzelnà a těšìm se na pŕíštì.

Jiří
Rated 5,0 out of 5
26/03/2024

There are no words that can describe what I experienced with Vilma. She looks like the girl you want to take home and meet your parents, her smile will melt your heart, her body is amazing, and her feet are simply perfect. When she massages you she makes you feel like she really enjoys it. This experience is something I will remember for a very long time, hope next time I’m in Prague I will get to see her again.

V
Rated 5,0 out of 5
26/03/2024

She is amazing . I ve been on saloon October 31 and had a great time! She is the kind of woman that you fall in love.

BrazilV
Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.
Zavolat WhatsApp Rezervovat