Kira erotická masérka v Praze

Kisa

Dnes 16:00 - 23:00
4,6 (8 reviews)
27

Věk

53

Váha

169

Výška

1

Prsa

#Outcall
#Přírodní prsa
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Poslední aktualizace: 29. dubna 2024

Dostupnost

Dnes 21. 5. 16:00 - 23:00
White Rabbit Vršovice Vršovická 66, Praha 10
Rezervovat
Čtvrtek 23. 5. 8:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Rezervovat
Pátek 24. 5. 8:00 - 16:00
Rabitt Hall Vinohradská Vinohradská 45, Praha 2
Rezervovat

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Dělám
Po domluvě na místě

Kisa je mladá masérka, která miluje vášeň a vzájemné doteky, umí se velmi dobře vcítit do druhých, což znamená, že čas strávený s touto kráskou opravdu stojí za to.

Kisa erotická masérka v Praze
Kisa erotická masérka v Praze
Kira erotická masérka v Praze
Kisa erotická masérka v Praze
Kisa erotická masérka v Praze
Molly erotická masérka v Praze
Kisa erotická masérka v Praze

Recenze

19/05/2024

Zdravím,tak jsem byl po delší době u Králíka a musím říct, že jsem byl slečnou Kisou dost sklaman.Privitani siper.Masaz byla také bez chyby,ale zklamání přišlo hned při první spolecne sprše.Jedna se o osobní přístup a bohužel jsem se ani na mé otázky nic nedozvěděl. Byla nulová komunikace. Za to dávám palec dolů.

Filip

Odpověď od Rabbit Hall

Dobrý den,

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že jste byl zklamán osobním přístupem slečny Kisy, ale těší nás, že masáž byla dobrá. Rádi bychom se zlepšili, proto bychom ocenili, kdybyste nám podrobněji popsal, co konkrétně Vám nevyhovovalo. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná.

S pozdravem,

Sabina

09/04/2024

Thank you for the great massage. You are a real goddess.

Ruben
26/03/2024

Sensual, joyful, beautiful🌹

Anonym
26/03/2024

Zdravím , Kisu mohu jen doporučit. Skvělá B2B masáž a ještě skvělejší Pussycat . Kisa si to ráda užije a dokáže vám to naplno vrátit. Určitě se vrátím. Opět další zpestření v Rabittu.

René
26/03/2024

Kisa byla báječná, moc jsem si to užil. Dokonalé uvolnění, profesionální.Těším se na nové setkání.

Anonym
26/03/2024

Kisa is young beautiful and sensitive girl. I had really good time with her.

Luke
26/03/2024

It was my great pleasure to spend two hours with Kisa. She’s such a delight; warm, insightful, and absolutely stunning! Captivating eyes, a body that takes your breath away, everything about Kisa is gorgeous. She communicates well, both when speaking in english, and through her touch, which is exquisite, and she clearly understands that touch is not only with the hands: I highly recommend spending time in the shower together where she rubbed her body against mine, teased, bending over… Kisa is the full package: intelligent, sexy, and kind. A beautiful soul. красивая, любимый. возлюбленная

E
26/03/2024

I met Kisa for the first time today at my hotel. It was so incredibly beautiful, so far only twice at the first outcall.Kisa is a confident and young woman of natural beauty.She is sensitive, open and intelligent and speaks English very well. She loves nude massages and tender kisses.I will never forget her hot body on mine. It felt like heaven and I thought nothing could be better until we made Pussycat.I will not tell more details and you can believe me, once Kisa and you will be addicted to her.I really hope Kisa enjoyed it too.Thank you so much to Kisa.It was really incredible beautiful ✨✨✨

Siggi

Odpověď od Rabbit Hall

Thank you Siggi! See you soon!

Zavolat WhatsApp Rezervovat