Mary erotická masérka v Praze

Mary

5,0 (12 reviews)
21

Věk

60

Váha

178

Výška

3

Prsa

#Outcall
#Přírodní prsa
#Tetování
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Poslední aktualizace: 29. dubna 2024

Dostupnost

Bohužel není v následujícím týdnu k dispozici.

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Dělám
Po domluvě na místě
Mary erotická masérka v Praze
Mary erotická masérka v Praze
Mary erotická masérka v Praze
Mary erotická masérka v Praze
Mary erotická masérka v Praze
Mary erotická masérka v Praze
Mary erotická masérka v Praze
Mary erotická masérka v Praze

Recenze

04/06/2024

I visited Mary today and received the best possible massage. She is very beautiful, gentle and sexy. When in Prague, I will return to her if possible.

Gerald
03/06/2024

Listen up- this is not a review written by AI or the establishment. I was only able to book with Mari due to a last minute opening and I see why. Mari’s photos do her no justice. She’s an 11/10, one of the most beautiful women I’ve literally ever seen. In the US this is a girl who would have 1M+ on IG. Please re-read that sentence. This is not an exaggeration. She is also incredibly nice, sensual, and creates a personal connection.

Anonym
21/05/2024

Sehr angenehme Frau ,die Massage war sehr gut und angenehm. Vielen Dank Mary 💋

Björn
25/04/2024

Can highly recommend Mary ,she is incredibly beautiful and took my breath away when I saw her with no clothes on. She is also very welcoming, positive and sweet. Great sensual massage experience from the beginning to the end.

Anonymous

Odpověď od Rabbit Hall

Thank you for sharing your experience! We’re so glad to hear you enjoyed your time with her. We hope to welcome you back again soon for another great experience!

09/04/2024

Návštěvy Mary rozhodně nebudete litovat. Neuvěřitelně krásná dívka, k tomu chytrá, milá a silná osobnost. Pokecáte si s ní jako s dobrou kamarádkou a k tomu zažijete něco, co s kamarádkou nejspíš ne:) Mary, ať se ti daří všechno, na co sáhneš.

Jara
02/04/2024

The Rabbit Hall photographer is very good, but his photos of Mary do not do her justice. Her body is amassing. It should be illegal for her to wear clothes. Her breast are firm and supple, her hips are curved and her ass is perfect. She also is very kind and skilful.

Ben
02/04/2024

It took a week to come back to reality. Every part of her body is a masterpiece. I still have their image in my eyes, their taste in my mouth. My first massage, definitely not the last… If I’m in Prague again – I’ll be back.

R
02/04/2024

Dnes fantastická masaz u Mary, je to Andel, super a díky …..

Miroslav
02/04/2024

Mary je příjemná normální holka v tom nejlepším slova smyslu. Výstavní prsa, žádný silikon. Hezký pevný zadeček a boky, dlouhé půvabné nohy. Její péče je přirozeně něžná, žádná náročná choreografie, ruce přirozeně laskavé, žádný frontální útok na kamaráda. Přesně takhle se mi to líbí úplně nejvíc, takže jsem odcházel na obláčku a opakování vysloveně hrozí, akorát si na ni dám příště víc času, hodina nestačí. Fakt mňamka!

Honza
02/04/2024

Приятная, симпатичная масажистка с отличными пропорциями, масаж очень хорош, ну все остальное конечно же тоже)Все прелести тела очень аккураьные😋👏

Graf
Zavolat WhatsApp Rezervovat