Kaja erotická masérka

Kaja

5,0 (13 reviews)
29

Věk

49

Váha

171

Výška

1

Prsa

#Přírodní prsa
#Video
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Příběhy
Poslední aktualizace: 30. dubna 2024

Dostupnost

Čtvrtek 25. 7. 16:00 - 23:00
Rabitt Hall Vinohradská Vinohradská 45, Praha 2
Rezervovat
Pátek 26. 7. 16:00 - 23:00
Rabitt Hall Vinohradská Vinohradská 45, Praha 2
Rezervovat

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Dělám

Tato mladá masérka je výjimečně milá dívka s velmi sexy postavou. Její krásně opálené tělo v kombinaci nádherným obličejem je dechberoucí.

Její masáž je skutečny „koncert“… přesně vycítí co chlap potřebuje. Přijďte na erotickou masáž ke Kaje a my zaručíme, že odejdete 100% spokojený 🙂

Lea erotická masérka
Kaja erotická masérka
Kaja erotická masérka
Kaja erotická masérka
Lea erotická masérka
Kaja erotická masérka
Kaja erotická masérka

Recenze

30/06/2024

Kaja byla velmi citlivá a přívětivá masérka, která byla otevřená mým potřebám. Její masáž mi skvěle pomohla s sebevědomím a přijetím vlastního těla. V kombinaci s jejím profesionálním přístupem a pečlivou technikou masáže jsem se cítil/a opravdu uvolněně a podpořeně. Vřele doporučuji Kaju každému, kdo hledá masážní zážitek spojený s osobním růstem.

Bob
16/06/2024

All the time I came here it’s just amazing time but the experience I had with Kaja and liana is beyond word..

You have 2 of the most beautiful girl in the planet take care of ur body in the way I still have goosebumps just to think about it! They love talking laugh I enjoy every minutes

They love each other the chemistry was perfect I recommend you to book that paradize experience

Christophe
14/06/2024

Kaja je opravdu nádherná drobounká masérka. Je ještě štíhlejší nez na fotkách. Masáž byla dechberoucí. Ona přesně ví, jak zařídit dlouhý a intenzivni zážitek, dokáže ten náboj skvěle vystupňovat.

FT
27/05/2024

Missing her already

Bane
24/05/2024

The best massage i ever have. Kaja was very gentle and also very passionate. The best of the best!

Honza

Odpověď od Rabbit Hall

Thank you so much for your wonderful review! We’re thrilled to hear that you had the best massage experience with Kaja.We look forward to welcoming you back soon for another amazing session!

30/04/2024

Kaja is one of the most beautiful girls I’ve ever seen in my life. Immediately knew this was going to be a memorable experience. She’s friendly and cute. She knows how to touch, how to tease, and is in perfect sync with the other masseuse. After some time it was impossible to follow which hand belonged to who. Otherwordly experience. And the shared shower left me speechless as well!

ZS
30/03/2024

Úžasný zážitek, Kája byla moc milá a empatická. Navíc je naprosto nádherná, její tělo je TOP! Když budete hodní, třeba vám předvede i gymnastickou šňůru 🙂

Tom
28/03/2024

Kaja je nádherná a neskutečně sexy, její masáž hodnotím jako jednu z absolutně nejlepších, co jsem kdy měl !

Martin
28/03/2024

Kaja je mladá empatická žena, která ti poskytne příjemnou, ale i sportovní masáž – podle toho, jak vycítí tvé potřeby. S klientem umí navázat kontakt tak, že s ní hovoříš jako s dlouholetou přítelkyní.

Po otočce umí navodit erotickou atmosféru, která tě přivede k vrcholu a následnému uvolnění, které končí vzájemným pomazlením.

Alexandr
28/03/2024

Kaja was the most beautiful amazing and intelligent girl I met in Europe! I will come back to Prague just to see her from now. She is actually prettier than photo. I know this review sounds almost fake, but I am a real customer who just had an amazing 60 minutes session today!! See you soon Kaja!

Boston
Zavolat WhatsApp Rezervovat