BDSM masáž

Erotická masáž s prvky BDSM: rysy a zvláštnosti

V představách mnohých je erotická masáž něco něžného a laskavého. Ale co když si přejete něco jiného – trochu „okořenění“? Pro milovníky neobvyklých potěšení existuje BDSM masáž, kde se úzce prolínají bolest a smyslné potěšení.

V tomto článku se králík rozhodl podrobněji popsat sexuální kulturu BDSM.

Co je to BDSM?

Pod pojmem BDSM se rozumí psychosexuální kultura vztahů založená na erotické výměně moci a rolí „pána/paní“ a „podřízeného/podřízené“. Zkratka(BDSM) zahrnuje názvy hlavních prvků této kultury:

BD – bondage, discipline – zahrnuje svazování a trestání.
DS – dominance, submission – tj. dominance a podřízenost.
SM – sadism, masochism – sadismus a masochismus.

Základem tohoto proudu je snaha zvýšit sexuální vzrušení člověka tím, že se ignorují společenské a morální normy. Jinými slovy, partneři najdou stimulaci v činnostech, které neodpovídají běžným normám. To může zahrnovat omezení pohybu, údery, lechtání. Je důležité poznamenat, že BDSM může být samostatnou aktivitou, která nemusí být nutně spojena s pohlavním stykem.

Stanovit přesné datum, kdy tato erotická kultura vznikla, není možné. Existují zmínky o tom, že již v roce 1769 byly v evropských nevěstincích mimo jiné používány jako sexuální hračky provazy a biče. V Evropě začal rozkvět kultury BDSM v 18. století společně s úspěchem provokativního spisovatele Markýze de Sade. Ve svých dílech otevřeně vyprávěl o různých netradičních, včetně krutých, formách sexuálních vztahů a neskrýval svou zálibu v dominanci a sadismu.

Současná kultura BDSM se liší od toho, co psal de Sade v 18. století. Dnes je BDSM založeno na principech SSC: safe (bezpečnost), sane (rozumnost), consensual (dobrovolnost). V souladu s těmito principy všechny BDSM praktiky vylučují násilí a otevřené mučení, které by mohlo poškodit život a zdraví člověka.

Je BDSM psychická odchylka nebo ne?

Ačkoli používaný v USA Diagnostický a statistický manuál mentálních poruch (DSM-5) zařazuje BDSM praktiky mezi odchylky, považují se za poruchu pouze tehdy, pokud nezpůsobují újmu lidem, kteří to praktikují.

Mezinárodní klasifikace nemocí (MKN-11) obsahuje seznam poruch sexuální preference, který zahrnuje některé praktiky patřící k BDSM: fetišismus, sadismus, masochismus. I zde je však zdůrazněno, že specifické způsoby dosahování sexuálního vzrušení, které nevedou k dysfunkci osobnosti, nezpůsobují škodu zdraví okolí ani sobě samému, se nepovažují za psychické poruchy.

Sexuologové komentují ustanovení DSM-5 a seznamu MKN-11 takto – pokud oba partneři souhlasí, jedná se o individuální sexuální zájem, který není považován za něco nenormálního. Odchylka nastává tehdy, když je v rozporu se zákonem a může být nebezpečná pro život a zdraví.

Studie ukázaly, že lidé, kteří praktikují BDSM, netrpí úzkostmi, depresemi, psychologickým sadismem a masochismem, OCD ani posttraumatickou stresovou poruchou více než ostatní. Vědci nezjistili ani žádnou souvislost mezi závislostí na BDSM a sexuálními nebo psychologickými problémy.

Proč jsou BDSM praktiky tak populární?

Psychoterapeuti a sexuologové vysvětlují popularitu BDSM tím, že paradoxně umožňuje cítit se bezpečně. Při sexu se partneři navzájem jeví jakozranitelní, z čehož plyne přirozený strach z nepochopení nebo dokonce odmítnutí. Tento strach mnoha lidem brání v tom, aby se skutečně sblížili.

BDSM masáž

Jakákoliv hra nabízí možnost nasadit si masku (obrazně či doslova), což znamená ochranu před traumaty a zážitky. Navíc ve hře existují pravidla a/nebo role, které také brání spontánnosti. Tím se člověk cítí bezpečněji, protože vše je maximálně předvídatelné.

Dalším důvodem lásky k BDSM, který uvádějí psychoterapeuti a sexuologové, je touha po nových pocitech. Použití bičů a provazů vyvolává produkci kortizolu a adrenalinu (hormonů stresu), které jsou schopny zesílit všechny smysly. Přesto zůstává pocit bezpečí. Je to podobné jako sledování hororových filmů – je to děsivé, srdce bije, ale zároveň víte, že se vám nic špatného nestane.

Rada od Králíka
Naše BDSM masáž je jako BDSM pro začátečníky. Po něm už nebude BDSM působit jako něco nesrozumitelného a děsivého.

Dalším důvodem, který uvádějí psychologové a sexuologové, je vyhýbání se odpovědnosti. Skutečně, v našem běžném životě na každém leží spousta odpovědnosti: v práci, ve vztazích v rodině, s dětmi, s přáteli atd. V BDSM praktikách lze tuto odpovědnost odložit – je tu hra, má pravidla, jednám podle pravidel, která jsem nevymyslel já. Částečně proto jsou lidé zastávající vysoké pozice a dělající důležitá rozhodnutí v práci tak přitahováni možností změnit roli a zbavit se odpovědnosti, podřizujíc se pravidlům hry.

Hlavní rysy BDSM masáže

Erotická masáž s prvky BDSM je plnohodnotná masáž s erotickou částí, která zahrnuje praktiky z kultury BDSM. Jaké jsou tyto praktiky? Podívejme se na ně podrobněji.

Flagelace – tj. bičování bičem. Pro tuto praktiku se nejčastěji používá bič. Naši masérky umějí ovládat bič tak, aby klienta udrželi na hraně bolesti a potěšení.

Bandáž – je to technika, při které klientovi částečně nebo úplně znemožní pohyb. Pro bandáž používáme  speciální provazy. Pro ty, kdo mají rádi exotiku, můžete vyzkoušet shibari – japonské umění svazování.

Rada od Králíka
Erotickou masáž BDSM v našem salonu provádějí pouze zkušené masérky, které dobře ovládají bezpečné techniky tohoto typu relaxace. Vyzkoušejte to, je to velmi zajímavý zážitek.

Foot fetish – tedy fetiš na nohy či podofílie, je výrazný sexuální zájem o chodidla. Na přání klienta může masérka si vzít podpatky, punčochy nebo být bosá. Umýt nožky, políbit měkké patičky nebo masírovat chodidla – jaký scénář si vyberete? Nejdůležitější je si pamatovat, že pokud nebude paní spokojená, čeká vás trest.

Senzorická deprivace – je omezení nebo úplné zbavení možnosti vidět, slyšet nebo mluvit. Nejjednodušším příkladem senzorické deprivace je nepropustná maska na oči. Tato technika je zaměřena na posílení ostatních smyslů.

Wax play nebo hra s voskem – jeden z elegantních způsobů způsobování tělesné bolesti. Aby klient nedostal popáleniny, naši masérky používají nízkoteplotní svíčky. Vosk z takových svíček bude horký, ale ne spalující, a na kůži se promění v aromatický olej. Dívka může kapat voskem na vaši záda, ramena, hýždě a poté roztírat roztavený olej.

Jak probíhá masáž s prvky BDSM v Rabbit Hall?

Před začátkem masáže se společně se svou krásnou masérkou přesunete do sprchy. Už zde se můžete plně svěřit do jejích něžných rukou. Poté vás čeká klasické uvolnění celého těla a nejzajímavější část – BDSM praktiky podle scénáře, který jste si sami vytvořili.

Do erotické masáže BDSM můžeme zařadit:

  • bičování
  • foot fetish
  • chůzi po těle v botách nebo bosýma nohama
  • svazování
  • role-play
  • experimenty s voskem

Příjemné doteky, vzrušující kousání, smyslné erotické svazování, vzrušující švihání bičem vás dovedou k vyčerpání, ale budete prosit masérku, aby nepřestávala. Tyto se navzájem střídající vlny pocitů budou vzrušovat vaše emoce a city. A když již nebudete moci zadržet svou sexuální energii, masérka vám dovolí dosáhnout vrcholu – to bude opravdový hurikán emocí….

Zavolat WhatsApp Rezervovat