Rozkrýváme 7 mýtů o erotické masáži

Rozkrýváme 7 mýtů o erotické masáži

Erotická masáž kombinuje smyslnost, erotiku a relaxaci. Přestože má dlouhou historii a je široce rozšířená, stále existuje mnoho předsudků a mýtů, které tuto „zábavu“ obklopují. V tomto článku se Králík rozhodl vyvrátit nejběžnější mýty o erotické masáži a ujasnit jak se věci mají.

1. Eromasážní salony poskytují intimní služby

Toto je pravděpodobně nejrozšířenější mýtus. Ve skutečnosti, pokud by salon poskytoval intimní služby, brzy by se to provalilo. To by způsobilo trestně právní problémy pro majitele podniku. Kdo by to chtěl? Správná odpověď – nikdo. Proto majitelé salonů, kteří si cení své pověsti, pracují v souladu se zákonem a intimní služby neposkytují.

2. Erotická masáž je nebezpečná

Erotická masáž je nejen velmi příjemná, ale také zcela bezpečná. Jelikož masáž nezahrnuje intimní služby, nemusíte se obávat o své zdraví. Navíc velmi pečlivě dbáme na čistotu v našich prostorách. Každému klientovi jsou poskytovány jednorázové hygienické potřeby.

Rada od Králíka

Pokud nám nechcete sdělit své pravé jméno – není to nutné. Abyste se k nám dostali na smyslnou eromasáž, stačí, když nám sdělíte své telefonní číslo a jméno si vymyslíte.

3. Naše masérky nemají znalosti

To rozhodně není pravda. Všechny naši masérky procházejí školením, během kterého se učí klasickým masážním technikám a zároveň poznávají tajemství starověkého erotického umění. V průběhu školení a praktických lekcí se naše masérky učí najít na těle mužů a žen speciální body a erotogenní zóny.

Kromě toho se naše masérky učí komunikaci a interakci s klienty, aby dokázali vytvořit pohodovou – erotickou atmosféru. Učí se vnímat a přizpůsobovat se potřebám a přáním klientů, čímž vytvářejí individuální a jedinečný zážitek.

4. Erotická masáž je jen pro muže

Další běžný omyl. I dámy chtějí relaxovat a užívat si. Mezi našimi klienty je mnoho zástupkyň něžného pohlaví. Nabízíme jim různé služby pro duši i tělo, od relaxační erotické masáže pro ženy po smyslnou relaxaci joni.

5. Nikdy nevíte, jakou masérku dostanete

V jiných salonech se to může stát, ale v našem je to jinak. Každá masérka u nás má vlastní profil, kde naleznete fotky, videa a rozhovory, takže přesně víte za kým jdete.
Všechny fotky jsou pravé a skutečně zobrazují naše masérky.

Rada od Králíka

Máme také maséry muže. Takže pokud chcete zažít erotickou masáž od atraktivního muže na vlastní kůži, neváhejte.

6. Erotická masáž je drahá

Tvrdit, že erotická masáž je vždy drahá záležitost, není zcela přesné. Cena se může měnit v závislosti na mnoha faktorech. Cena erotické masáže závisí především na úrovni salonů, zkušenostech masérky, typu programu a mnoha dalších aspektech.

Rada od Králíka

V naší nabídce najdete jak levné erotické masáže, tak i „odvážnější“ masáže, které obsahují ty nejsmyslnější a nejvzrušivější doplňky. Výběr je vždy na vás.

Při výběru salonu na erotickou masáž je důležité zohlednit nejen cenu masáže, ale i kvalitu provedení. V našem salonu pracují opravdoví profesionálové, kteří umí kombinovat různé masážní techniky a navíc samotné luxusní prostředí naších salonu navozuje atmosféru smyslného potěšení: tlumené světlo, příjemné vůně, vzrušující hudba, lahodné drinky a štíhlé krásky.

7. Cena erotické masáže závisí na kráse masérky

To je také běžný omyl. Kdyby to byla pravda, všechny naše masáže by stály stejně, protože všechny naši masérky jsou krásné a štíhlé. Cena eromasáže závisí na několika faktorech:

  • Délka trvání – čím delší, tím dražší.
  • Počet masérek – můžete si vybrat erotický zážitek s jednou nebo dvěma masérkami.
  • Druh masáže – některé masáže již zahrnují dopňkové služby, a proto jsou dražší.

Doufáme, že jsme vyvrátili všechny mýty o erotické masáži, které jste měli v hlavě. A pokud ne – pak navštivte králíkárnu a vyzkoušejte to na vlastní kůži.

Zavolat WhatsApp Rezervovat