DOU Lesbi show masáž

Erotická trojka

Asi každý muž si alespoň jednou snil o tom, že se ocitne ve společnosti dvou krásných nahých dívek, které by se na něho dívaly s touhou a vášní. V našem masážím salonu se může tento sen stát skutečností. Jaké jsou úskalí masáže hned se dvěma kráskami?

V čem se erotická masáž liší od sexu?

První a nejdůležitější rozdíl – nedochází k pohlavnímu styku. To však neznamená, že si neužijete a nedosáhnete vyvrcholení. Naopak, příjemných pocitů zažijete velmi mnoho, možná i více než při sexu. A nehrozí žádné nepříjemné následky, které mohou vzniknout po sexuálním styku.

Druhý rozdíl, pokud se pustíte do milostného dobrodružství hned se dvěma slečnami, v posteli si neodpočinete. Každá z dívek bude vyžadovat vaši pozornost, ale během erotické masáže je to právě naopak. Klient v tomto případě je středem veškeré pozornosti masérek.

Hlavním úkolem klienta je uvolnit se. Slečny vše udělají samy a pokud jste zde poprvé, pomohou vám zorientovat se v tomto erotickém víru. Pro masérky je hlavní prioritou vaše potěšení. Použitím různých masážních technik dokážou oddálit finále, prodloužit vaše „potěšení“.

Čtyřruční masáž: jak probíhá masáž se dvěma masérkami?

Masáž začíná smyslnou předehrou – vydáte se společně se dvěma masérkami do sprchy. Tam vás obalí pěnou, jemně projdou po každém centimetru vašeho těla a „pohraji“ si navzájem.

Po dokončení vodní „lázně“ se společně přesunete na masážní futon. Kolem vás bude tlumené světlo, příjemná vůně a uvolňující hudba – to vše vás uvolní a nahé krásky vedle vás – vzruší.

Zvláštností čtyřruční masáže je, že ji provádí masérské duo synchronně. Zatímco jedna masérka pracuje s horní částí vašeho těla, druhá věnuje pozornost spodní části.

Během masáže jste hlavním aktérem a masérky pečlivě naslouchají všem vašim přáním. Chcete, aby masáž byla intenzivnější? Stačí říct!

Rada od Králíka

Chcete zažít, jak se dvě krásky vzájemně rozmazlují? Dopřejte si lesbi show masáž – připravte se na alespoň hodinu plnou smyslného odpočinku.

Ještě jsme vám neodhalili všechna tajemství masáže se dvěma kráskami. Pokud se nemůžete dočkat, až zjistíte, co naše krásky dokážou v duu – přijďte a my vám to ukážeme.

Zavolat WhatsApp Rezervovat