Lap dance or massage

Erotická masáž nebo striptýz: co si vybrat?

Co je lepší – jít na striptýz nebo na erotickou masáž. Rozhodli jsme se v tomto trošku víc zorientovat a porovnali jsme tyto dva druhy erotické zábavy. Co jsme zjistili? Čtěte a dozvíte se.

Obdivovat očima nebo cítit celým tělem?

Začněme nejzřetelnějším rozdílem, který může být pro někoho při výběru klíčový. Když přijdete do striptýz klubu, kterých je v Praze spousty, celý večer zůstáváte v roli pozorovatele – dívky se před vámi vlní a předvádějí své svůdné tvary, ale dotýkat se jich nesmíte. Ani při privátních tancích nemáte plnou svobodu pohybu.

Na masáži je to zcela jinak. Přijdete, osprchujete se, lehnete si a odpočíváte, zatímco krásná slečna masíruje každou část vašeho těla. Nejenže si užíváte pohled na její svůdné tvary, ale cítíte i doteky její nádherných prsou a pevného zadečku. To je přece dvojnásobně příjemnější, nebo?

Navíc nezapomínejte, že maximum, co můžete od striptýzu očekávat, je krátkodobý kontakt při privátu. Na erotické masáži však máte všechny podmínky k tomu, abyste se zcela uvolnili.

Zůstat inkognito nebo se bavit v plném klubu

Strip klub je veřejné místo, kde mohou být často instalovány kamery a klienti mohou volně natáčet dění na telefon. Ne každému vyhovuje taková „otevřenost“. Někteří klienti nechtějí, aby jejich přítelkyně, manželka nebo kolegové věděli, jak se baví.

V salonu erotických masáži je to přesně naopak. PJedním z hlavních pravidel je zde naprosté soukromí. V našem salonu se staráme o soukromí klienta již od vchodu – v Rabbit Hall Vinohrady například máme k dispozici dva vstupy/výstupy, takže pravděpodobnost, že se klienti potkají při odchodu ze salonu, je vyloučena.

Zkombinujte příjemné s užitečným

To, že vám striptýz přinese estetické potěšení, je nepopiratelné. Když před vámi tančí krásná dívka, je to velmi příjemné na pohled. Ale to je asi tak všechno, víc výhod ve striptýzu nenajdete.

Erotická masáž vám však nabízí nejen krásný pohled na nahé tělo masérky, ale i užitečnou masáž, při které se uvolní napětí ve svalech, pocítíte lehkost a zažijete fantastické uvolnění.

Rada od Králika

Pokud se vám striptýz líbí a chtěl byste ho zkusit i na erotické masáži, máme řešení – přidejte si extra službu privátní tanec. Naše krásky to umí a dělají to velmi dobře, přijďte a přesvědčte se sami.

Vědět, kolik utratíte, nebo doufat v nejlepší

Návštěva strip klubu vyjde mnohém dráže než erotická masáž v salonu. Ve strip klubu musíte platit za vstup, nápoje, privátní tance a často také za pozvání tanečnice ke stolu. Nezapomeňte také na „spropitné“, které se obvykle dávají tanečnicím do kalhotek – tato částka může být omezena pouze množstvím peněz ve vaší peněžence. Výsledkem může být, že utratíte mnohem více, než jste plánovali.

V salonu erotické masáže se to nestane. Každá masáž nebo extra služba má pevnou cenu. Můžete si předem vybrat, co vám nejvíce vyhovuje, a počítat s touto částkou. Kromě toho máme příjemné akce, kterými své klienty rozmazlujeme. Mimo jiné máme věrnostní kartu, díky které získáte 10% stálou slevu.

Průměrná cena za 10 minut striptýzu je kolem 1 500 Kč, přičemž za koktejl zaplatíte zhruba 500 Kč, přidejte sem ještě koktejl pro tanečnici a už je to minimálně 1 000 Kč jen za nápoje. Naproti tomu erotická masáž stojí průměrně 1 800 Kč za hodinu a alkohol je zdarma.

Dělit se o pozornost slečny s ostatními nebo si ji užívat sám

V strip klubu slečny vystupují pro všechny hosty na podiu. Pokud se vám tanečnice líbí, můžete si samozřejmě objednat privátní tanec – pak zůstanete sami a veškerá pozornost bude věnována jen vám. Ale to netrvá dlouho, nikdo nebude tančit na vašem klíně 2 hodiny, obvykle je to cca 10 minut.

Na erotické masáži zůstanete s masérkou sami jednu, dvě nebo tří hodiny. Po celou dobu se bude věnovat jen vám. Během masáže si můžete s dívkou povídat, pít šampaňské a samozřejmě si užívat doteky šikovných rukou a nejen těch.

Rada od Králika

V našem salonu jsou k dispozici masáže trvající 60, 90, 120 a 180 minut. Pro obzvlášť nenasytné predátory si můžete domluvit i delší masáž skrz operátora.

Pokud vás toto srovnání nepřesvědčilo, že erotická masáž je užitečnější, příjemnější a často mnohem efektnější než striptýz – navrhujeme Vám to vyzkoušet na vlastní kůži. Přijďte a zjistěte, jaké to je cítit na svém těle doteky králíčka. Ale varujeme vás – je to návykové!

Zavolat WhatsApp Rezervovat