Erogen

Objevte tajemství mužských erotogenních zón

Některé ženy se mylně domnívají, že muž má pouze jednu erotogenní zónu – jeho penis. Ale to není pravda!

Kde jsou erotogenní zóny u mužů?

Nejzjevnější erotogenní zónou u muže je penis. Dotyky penisu jsou nejjistějším způsobem, jak vzrušit partnera, ale rozhodně nejsou jediným. Na mužském těle je mnoho „bodů“, které nejsou všem známy. Pojďme se podívat blíže na ty hlavní z nich.

Rty a uši

Všimli jste si, že čím více se líbáme, tím více nás to vtahuje? To je vědecky podloženo. Rty jsou hustě protkány nervovými zakončeními – líbání zrychluje puls, zvyšuje krevní tlak a v mozku se začínají vytvářet látky spojené s potěšením a euforií. Rty reagují na dotyky, tlak a dokonce i na změny teploty.

Další méně zjevnou, ale velmi vzrušující zónou na mužském těle jsou ušní lalůčky. Díky citlivé kůži zvenčí a stovkám nervových zakončení uvnitř, líbání a jemné dotyky uší (zejména lalůčků) vyvolávají mnoho příjemných pocitů, včetně vzrušení.

Krk a hrudník

Během erotických her je krk často opomíjen – a to je velká chyba. V zadní části krku je soustředěno mnoho nervových zakončení, která mohou při masáži rychle vyvolat pocit mravenčení po celém těle.

Po masáži krku můžete přejít na hrudník, přičemž zvláštní pozornost věnujte bradavkám. Ano, i u mužů jsou citlivé! Vědci zjistili, že mužský mozek reaguje na stimulaci bradavek stejně jako na stimulaci penisu. Proto se nebojte – hlazení, líbání a jemné kousání bradavek.

Pupeční a dolní část břicha

Tyto zóny jsou zvláště citlivé na dotyky kvůli své blízkosti k pohlavním orgánům. Ve východních praktikách se věří, že když žena hladí mužův pupek, dotýká se jeho duše. Jemný polibek na pupek jen zesílí pocity během předehry.

Masáž břicha, zejména jeho dolní části, může představovat určitý druh sexuální hry. Rukama může partnerka stále naznačovat přechod k masáži nejcitlivějšího orgánu, ale v poslední chvíli se vrátit zpět k pupku. Potěšení bude přicházet ve vlnách a finále bude ohromující.

Chodidla a oblast za koleny

Další „zónou“, která je často ignorována, je oblast za koleny. V tomto místě je kůže tenká a jemná, a také je zde mnoho nervových zakončení, takže mnohým je při dotyku v této oblasti lechtivo. Jemná masáž pod koleny pomůže partnerovi se uvolnit a pocítit intimitu procesu.

Na chodidlech je také mnoho nervových zakončení, takže masáž unavených nohou je velmi příjemná. A pokud najdete na chodidle speciální bod mezi polštářkem palce a ukazováčku, můžete urychlit sexuální vzrušení partnera.

Vnitřní povrch stehen a hýždě

Erotogenita těchto zón je vysvětlena jejich blízkostí k pohlavním orgánům. Výzkumnice sexu z New Yorku, Jana Vrangalova tvrdí, že hýždě mají vysoký potenciál jako erotogenní zóna. A to i přesto, že mnohým se zdá, že místo, které je tak často používáno, ztratilo jakoukoli citlivost.

Masáž vnitřního povrchu stehen také přinese muži neuvěřitelné potěšení. Je důležité si uvědomit, že kůže zde je jemnější než na hýždích, proto by dotyky v této oblasti měly být lehké.

Rada od Králíka
Aby byla masáž stehen ještě příjemnější a vášnivější, zkuste techniku „tělo na tělo“

Šourek a prostata

No, konečně jsme se dostali k těm nejintimnějším erotogenním zónám. Šourek je velmi citlivá oblast, proto zde musíte maximálně naslouchat muži a sledovat reakce jeho těla. Stimulace by měla být velmi jemná a něžná, začít je lepší pomalu a postupně zvyšovat tlak. Dosud neexistují žádné studie, které by jednoznačně určily, která oblast šourku je nejcitlivější. Proto jsou v tomto případě experimenty vítány.

Prostata neboli mužský bod G se nachází přibližně 5 cm od análního otvoru. Pokud muž není proti masáži prostaty, doporučujeme nejprve prostudovat techniku jejího provádění a také se zásobit speciálním lubrikantem.

Jak najít erotogenní zóny u muže?

Přestože jsme vyjmenovali nejběžnější mužské erotogenní zóny, není to tak jednoduché, jak se zdá. U různých lidí může být jejich umístění a počet různý. Proto laskání stejných bodů může u různých mužů vyvolat jak euforii, tak lhostejnost. Jak tedy zjistit, kde se nacházejí erotogenní zóny u mužů? Naše odpověď – najděte je zkušenostmi a naučte se správně působit na tyto „magické tlačítka“.

Pomalu prozkoumávejte každý koutek těla vašeho partnera, pozorně naslouchejte jeho reakcím. Mravenčení na kůži, steny, hluboké nádechy, zrychlené dýchání, uvolnění svalů – všechny tyto neverbální signály naznačují, že jste na správném místě.

Jak laskat mužské erotogenní zóny?

Každá erotogenní zóna na těle vyžaduje svůj vlastní přístup – někde je třeba být maximálně něžná a opatrná, jinde můžete být trochu tvrdší.

Pokud mluvíme o rtech, je třeba sledovat reakci partnera – co se mu líbí více. Někomu se líbí sotva znatelné dotyky špičkou jazyka, někomu se líbí, když se rty agresivně koušou. Můžete vyzkoušet klasické polibky i jemné sání.

S ušima je třeba zacházet opatrně – můžete je jen jemně hladit krouživými pohyby, se zaměřením na lalůček, nebo můžete jemně proniknout jazykem případně i kousnout lalůček. Pocity ze stimulace můžete zesílit šepotem do ucha nebo jemným fouknutím.

Při masáži krku nezapomeňte na týl – zanořte prsty do vlasů a jemně jej masírujte. Ihned si všimnete, jak po těle partnera poběhnou mravenčení. Krk můžete nejen masírovat, ale i líbat. Polibky mohou být jak lehké, tak vášnivé – záleží na tom, co má kdo raději. Aby se partner před masáží rozohnil, můžete jemně přejet nehty po krku.

Rada od Králíka
Nebojte se experimentovat! Prozkoumávejte tělo partnera: dotýkejte se různých zón, používejte hračky a různé předměty, ptejte se na jeho pocity.

Laskání vnitřní části stehna můžete začít rukama – pomalu přejíždějte uvolněnou dlaní po této oblasti, přidávejte masážní pohyby. Místo je zde velmi citlivé, proto je důležité masírovat, ne lechtat partnera. Poté můžete zapojit rty – polibky se postupně zvedáte od kolena po vnitřní straně stehna a už za pár minut bude sténat vzrušením.

Při masáži nohou nezapomínejte na prsty. Nejprve můžete celou nohu rozmasírovat dlaněmi a pak věnovat pozornost jednotlivým prstům. To můžete provést nejen rukama, ale také rty nebo jazykem.

Břicho a pupek můžete laskat konečky prstů, jazykem nebo jemným peříčkem. Rozšiřujícími se kruhovými pohyby od pupku do stran můžete partnera dráždit a naznačovat blížící se přechod k nejzajímavějšímu místu.

Rabbit Hall – váš průvodce erotogenními zónami

Kdo jiný než erotická masérka zná všechny erotogenní zóny na těle? Naše masérky jsou skutečné profesionálky.

Chcete lépe poznat své tělo, maximálně se uvolnit a najít nové erotogenní zóny na svém těle? Pak přijďte na návštěvu do Rabbit Hall. Kromě neuvěřitelné masáže od krásky vás čeká luxusní prostředí na úrovni pětihvězdičkových hotelů, lahodné nápoje a široký výběr extra doplňků, které pomohou vašim fantaziím se zcela realizovat.

Zavolat WhatsApp Rezervovat