Erotická masáž pro ženy

Erotická masáž pro ženy: Jak probíhá a proč ji vyzkoušet?

Pokud čtete tento článek, pravděpodobně jste už slyšeli o erotické masáži pro ženy, ale možná jste se zatím neodvážili ji vyzkoušet. Možná teď je ten pravý čas? Pokud máte pochybnosti, obavy nebo se stydíte, jak se říká, „chtělo by se, ale bojíte se“ – králík se pokusí rozptýlit vaše obavy a vysvětlí vám, jak probíhá erotická masáž pro ženy v našem salonu a proč byste ji měli vyzkoušet.

Co je to „erotická masáž pro ženy“?

Ženská sexualita je stále tématem zahaleným tajemstvím. Ne všechny ženské fantazie se shodují s realitou, a to často kvůli strachu je vyslovit nebo kvůli nepochopení vlastního těla a z toho plynoucího napětí. Erotická masáž je zaměřena na to, aby žena lépe poznala své tělo, objevila nové aspekty své sexuality pomocí různých relaxačních technik.

Abychom vám pomohli maximálně se uvolnit a zapomenout na problémy, nabídneme vám sklenku šumivého vína nebo šálek čaje, zapálíme aromatické svíčky a pustíme příjemnou hudbu.

Během erotické masáže se můžete plně ponořit do svých pocitů, vnímat každým centimetrem těla dotyky horkých rukou maséra(případně masérky). Orgasmus není hlavním cílem erotické masáže – samotný proces vám poskytne spoustu nezapomenutelných zážitků a vyvrcholení je jen příjemným bonusem.

Jak probíha erotická masáž pro ženy

Pokud jste v salonu poprvé, nemusíte se bát. Uvítá Vás přímo masér (případně masérka), která vám nabídne čaj nebo kávu a podrobně vám vysvětlí jak to celé proběhne.

První na řadě je společná sprcha s masérem – to vám pomůže uvolnit se a lépe se seznámit. Po vodních procedurách začíná relaxace – teplý olej je rozetřen po vaším těle, šikovné ruce maséra procházejí od prstů na nohou po hlavu, masíruje svaly a uvolňuje citlivé body.

Rada od Králíka

Pokud jdete na erotickou masáž poprvé, doporučujeme začít s masáži na 60 nebo 90 minut.

Po klasické masáži celého těla začíná erotická část. Technika tělo na tělo masáže vás přiměje plně se soustředit na své pocity a nechat volný průchod své fantazii. Vzrušení bude narůstat a narůstat, budete chtít víc – a v tomto okamžiku začne masáž joni. Je to jedna z dávných tantrických praktik, která spočívá v jemném zkoumání, něžných dotecích a stimulaci vulvy. Tato technika často přináší ženám orgasmus, a někdy i vícenásobný. Něco takového rozhodně stojí za to vyzkoušet, že?

Po masáži vás masér znovu doprovodí do sprchy, nabídne vám šálek čaje nebo kávy – můžete si posedět a odpočinout po bouři emocí.

Stojí za to vyzkoušet erotickou masáž?

Naše odpověď je samozřejmě ano. Pomůže vám nejen uvolnit se a odpočinout si, ale také odstranit psychické bloky. Kromě toho je joni masáž velmi prospěšná pro ženské zdraví: zlepšuje krevní oběh v pánevních orgánech, uvolňuje napětí v kyčelních kloubech, stimuluje imunitní systém.

Rada od Králíka

Pokud se trošku stydíte, doporučujeme zvolit na první masáž masérku. S ní bude pro vás snazší se uvolnit a vysvětlit, co a jak preferujete.

Erotická masáž může být jakousi záchranou pro ženy, které již dlouho neměly intimní kontakt. Často pomáhá ženám objevit nové aspekty orgasmu nebo jej zažít poprvé. Erotická masáž je také vhodná pro obnovení ztracené sexuální touhy.

A nejlepší na tom je, že celou škálu intenzivních sexuálních emocí můžete zažít kdykoli, protože naše salony je pro krásné dámy jsou otevřené 7 dní v týdnu.

Zavolat WhatsApp Rezervovat