Eva erotická masérka

Eva

5.0 (16 reviews)
27

Age

61

Weight

173

Height

3

Bust

#Silicon breasts
#Czech 🇨🇿
#English 🇬🇧
Last updated: 26. April 2024

Availability

Unfortunately, she is not available next week.

If you are interested in a masseuse, but she is unavailable on your chosen day, do not hesitate to contact us, and we will try to accommodate your reservation.

Services

Love
Doing
You can add additional services.

About the extras please be informed by our masseuses personally.

Doing

You’ll be smitten from the first time you lay your eyes on Eva! With angelic poise and grace, this stunning beauty will enchant and arose you. Tall, leggy with a delicious slender figure and creamy complexion with silky dark blonde hair she really is a dream, but it’s her behind that is the real show stopper!

With a friendly, inviting nature and sensual, attentive service, it’s no secret that Eva is a favourite at bliss!

She’s very sweet and playful, enjoying hot happy ending massages.

Gents, let Eva relax you from head to toe and build you to a mind-blowing climax.

Interview with a masseuse

Breast

Neck

I do not have a problem with it:)

Restaurant 🙂

Asian, Padthai

Eva erotická masérka v Praze
Simona erotická masérka
Eva erotická masérka v Praze
Eva erotická masérka v Praze
Eva erotická masérka v Praze
Eva erotická masérka
Eva erotická masérka
Eva erotická masérka
Eva erotická masérka v Praze
Eva erotická masérka v Praze
Eva erotická masérka v Praze
Eva erotická masérka v Praze

Reviews

11/05/2024

Dneska jsem byl u Evy velká spokojenost vyzkoušel jsem masáž prostaty také velká spokojenost.Eva je sympatická skvěle jsme si popovídali

Miras
03/05/2024

Had a really really great time with Eva. I was very nervous at the beginning, but with her touches she could relaxe me and i enjoyed every moment with her.

If i come back to prague i hope i can visit her again

Lukas
05/04/2024

Ako nebudeme sa ani baviť, neskutočná holka ktorá presne vedela čo robí. Odporúčam na každému.

Mhappy
05/04/2024

Eva is very special. She does an exceptional massage and makes you feel very comfortable and relaxed. She is great to talk and treats you like a person and not just a customer. I hope I can see Eva again when I’m next in Prague.

Brett
05/04/2024

Eva is so beautiful and lovely!She was my first ever experience with erotic massages and it was truly amazing. I entered nervous but left the massage feeling refreshed and relaxed even though I didn’t finish.Best way to end a long day!Will definitely be back next time I’m visiting Prague!

Mattias
05/04/2024

Evička je sladká něžná a neskutečně mazlivá dívka, která však umí i řádně přitlačit kde je třeba. Hraje si s vámi po celou dobu masáže a nakonec se přitulí a pohladí. Jedním slovem Anděl

Vojtěch
05/04/2024

Evička je báječná. Velmi milá a mazlivá. Doporučuji, všem, kteří stejně jako já trochou bojují s nervozitou.

J. Anonym
05/04/2024

Eva is an amazing and stunning girl.Her massaging skills are amazing, she has a great additude and she really fun to be with :)Cant wait till the next time I will see Eva.

Johnny
05/04/2024

Dnes (8.3.2023) jsem byl poprvé na erotické masáži. Nejspíš jsem si úplně nevybral správně druh masáže (zkušenost do budoucna), ale Evička to každopádně zachránila svým moc milým přístupem. Byl jsem na začátku nervózní z čehož mě Evička brzy dostala. Krásně jsme si pokecali a velmi hezky se ke mě tulila, takže atmosféra byla super. Evička má krásné tělo a kdybych si nepřečetl, že prsa má umělá, tak bych to nejspíš vůbec nepoznal. Moc děkuji Evičce za její přístup a krásnou část mého večera.

Leo
05/04/2024

The real wow effect is not Eva’s body, although she is certainly hot as hell, but her smile and personality. Never met a girl that would be more easy going and fun to talk to then Eva. The great massage with lots of GFE was only a bonus – very memorable one.

Snilek
Call us WhatsApp Book online