Rabbit Hall erotické masáže

Jak vybrat erotickou masérku?

Erotická masáž je velmi intimní proces, který vyžaduje nejen profesionální provedení, ale také důvěru a sympatie mezi účastníky – takzvaný kontakt. Aby k tomuto kontaktu došlo, je velmi důležité vybrat takovou masérku s níž se budete cítit maximálně pohodlně.

Různí klienti mají různé priority při výběru masérky: některým je důležitý výrazný vzhled, jiným schopnost udržet konverzaci, třetím zase umění provádění erotické části. Jak tedy vybrat toho pravou masérku? Králík sdílí tipy a triky.

Kde začít?

Před návštěvou salonu se můžete seznámit s našimi masérkami virtuálně. Na našem webu jsou profily všech krásek: můžete si nejen prohlédnout jejich krásné fotografie, videa ale také si o nich přečíst: zjistit věk, výšku, váhu, velikost prsou atd. Mimochodem, o fotografiích – všechny naše dívky jsou bez filtrů a photoshopu (výjimku tvoří pouze tetování). Takže už předem budete vědět, kterou z dívek byste chtěli vidět vedle sebe na masáži.

Ráda od kamaráda je také dobrým orientačním bodem pro výběr. Pokud někdo z vašich přátel nebo známých již navštívil Rabbit hall, může vám doporučit masérku. Ale pamatujte, že každý má různé chutě a to, co se líbí jednomu, se nemusí líbit druhému. Rozhodnutí je vždy jen na vás.

Rada od králíka
Je doporučeno rezervovat masérku s dostatečným předstihem. Vzhledem k vysoké popularitě mnoha masérek se může stát, že i rezervace provedená den či dva předem bude již příliš pozdní.

Každá naše masérka má své jedinečné kouzlo, které přispívá k mimořádné masáži. Proto, ať už si vyberete jakoukoliv masérku, je vám zaručen nezapomenutelný erotický masážní zážitek s neuvěřitelným zakončením. Přijďte k nám pro emoce – Rabbit Hall na vás čeká každý den od 8:00 do 23:00. Naše masérky jsou již připraveny překvapit, uvolnit, rozmazlit nebo ztrestat. Co si vyberete?…

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.
Zavolat WhatsApp Rezervovat