Chloe erotická masérka v Praze
Chloe erotická masérka v Praze

Chloe

Today 8:00 - 16:00
5.0 (20 reviews)
22

Age

50

Weight

167

Height

2,5

Bust

Last updated: 15. April 2024

Availability

Today 16. 4. 8:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Book online
Tmrw 17. 4. 8:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Book online

If you are interested in a masseuse, but she is unavailable on your chosen day, do not hesitate to contact us, and we will try to accommodate your reservation.

Services

Love
Doing
Personally
You can add additional services.

About the extras please be informed by our masseuses personally.

Doing

Chloe is gentle and beauty with perfect body. Her company let you forget all your worries and enter endless delight with complete relaxation.

This vivacious kitty surely and professionaly heats up you body and fills it with vital energy. Graceful curves, velvet skin and her body odor will drive you crazy!

She says about herself that she likes to dance and can support every conversation 🙂

Interview with a masseuse

Face, Breast, Ass 🙂

Whole body

It’s not a problem

A boat ride 🙂

Japanese cuisine

Chloe erotická masérka v Praze
Chloe erotická masérka v Praze
C
Chloe erotická masérka v Praze
Chloe erotická masérka v Praze
Chloe erotická masérka v Praze
Chloe erotická masérka v Praze

Reviews

Rated 4.0 out of 5
09/04/2024

I had a wonderful session with Chloe despite offering her version of the Pussycat Massage which disappointed me. She informed me that during Pussycat we can do 69 where I can only look but no touching or anything else. So I politely declined as this kind of defeats the purpose of paying extra for this particular massage. Perhaps this should not be listed as part of the services offered by her. Even with just getting the B2B massage she did great job and she’s a very beautiful girl and with an amazing body. I would still recommend her as long as you’re not expecting the typical Pussycat from her.

Frequent Patron
Rated 5.0 out of 5
27/03/2024

Chloe is really beatiful girl and every second with her was amazing.What was the most amazing part is actually her positivity, it was shining through the whole room for the whole time.

Just me
Rated 5.0 out of 5
27/03/2024

Moc děkuji slečně Chloe, milé a příjemení setkání s inteligentní dívkou masáž nádherná, důvěryhodná a citlivá

Michal P
Rated 5.0 out of 5
27/03/2024

Had an wonderful lesbian show with Chloe and Kira. Wow, what an amazing duo. They’re really beautiful but more important together they are so funny. We laughed a lot together.Felt like I’m in haven with this angels. To see how they play with each other and I could join them. Chloe really know how to tease and Kira has this beautiful feminine aura. They are so sweet and cute alone but even more together.Really enjoyed this amazing experience with both cuties. Only sad thing is that time was rushing and leaving them. See you next time!!Really appreciate your company Chloe and Kira

Swiss men
Rated 5.0 out of 5
27/03/2024

Nejlepší masáž, kterou jsem měl tu čest zažít.

Pepa
Rated 5.0 out of 5
27/03/2024

Chloe je éterická dívka, se kterou se můžeš vrátit do doby středoškolských lásek. Je tak půvabná a milá, že si musíš dát pozor, abys neupadl do tenat lásky .Ale i ona umí ukázat drápky a svaly – skutečně – pravidelně cvičí, takže velmi dobře zvládne i fyzicky náročnou masáž.Jakou podobu poznáš, záleží i na tobě. Mohu jen doporučit pro ty, pro které jsou krásné dívky anděly, kteří nám zpříjemňují někdy trudné pozemské bytí.

Ovidius
Rated 5.0 out of 5
27/03/2024

Taaak, konečně jsem se dostal taky na tuhle neskutečnou krásku. Hned u dveří došlo k takovýmu vtipnýmu faux pas, protože jsem si myslel, že mi otevírá Deniska, kterou tak strašně miluju a děláme vždycky spolu si srandu a fakt si její společnost užívám. Ostatně, ale naštěstí jsem se hned zpátky dostal do reality. Zavedla mě do velmi příjemnýho pokoje, kde však bylo na mě lehce víc světla než jsem v králičích norách zvyklej. Nicméně, nabídla se mi, jestli si dáme společnou sprchu…už skoro automaticky jsem řekl, že jo. Po sprše, jsem ulehl na břicho a ona rozjela svoje prsty i prsa po mých zádech. wow, neskutečná část. Jako asi takhle…čekal jsem spíš na tu druhou část, ale i při týhle seznamovací části bylo po pár minutách jasný, že to neni moje první a zároveň poslední návštěva, u týhle nový andělice. Občas velmi taktně a příjemně zavzdychala a občas se zeptala, jak se mi to líbí. Takže rozhodně slečna na úrovni Denisky či Emily. Chloe, díky moc za naše první setkání. A příště hodinka a půl, patří jen Tobě. Občas byl můj dotek, odstraněn, a tak jsem radši se pak nechal kolébat jejím tělem a tím, co nejlépe umí. Popravdě, Deniska i Emily či Nikča, jsou velmi vysoký standarty. A to Chloe posunula o malinko výš. Díky moc ještě jednou za vše a těším se na další zahřívací chvíle. Ty to prostě umíš…a obdivuju tě, za to, že to neni jen tak automatická masáž a doteky, ale že umíš i vzájemné doteky příjimat 🙂 :-*

Filip
Rated 5.0 out of 5
27/03/2024

Thank you so much for the incredible hour with you Chloe! It was an extremely sensual and intense massage where you get really turned on. Chloe has a perfect body and a very beautiful face. She is very tender and damn hot. I would have liked a little more body contact in the shower, but it was fine. The massage made me so fucking horny that I didn’t make it long during the handjob. It would have been nice if she had taken a bit more time for this part, but maybe she didn’t expect me to shoot my load so quickly. So at least we would have had time to cuddle for a few minutes at the end, which was also very nice. All in all, a very nice and relaxing experience. If I will be back in Prague some time, I will make a new appointment with her for sure.

Fabian
Rated 5.0 out of 5
27/03/2024

Chloe je fakt krásná, drobná, milá a sexy holčina. Málokdy se vracím ke stejné dívce, ale asiudělám výjimku, protože je fakt super 😉

Ondra
Rated 5.0 out of 5
27/03/2024

Best experience ever 6/5 11/10

uknowme
Free massage
50% Discount
15% Discount
10 extra min.
10% Discount
Lap Dance
Next time
Pussycat elem.
15 extra min.
5% Discount
Almost!
20% Discount
Get your chance to win a prize!

Enter your email address. We only need the email to verify the win. You will never receive any advertising messages or anything like that from us.

  • You can play once a day, otherwise the win is not valid.
  • The prize can only be used for a massage of 60 minutes or more.
  • The prize is valid for 3 days.
  • You don't have to wait for a winning email, you won't receive any. Contact the operator to "pick up" the prize.
Call us WhatsApp Book online