Gay massage in Prague
4,9

Gay masáž

Hledáte oživení Vašeho milostného života? Chcete vyzkoušet něco nového, něco dosud nepoznaného? Nebaví Vás již běžná každodenní rutina, kdy je všechno stále stejné? Nechcete pouze klasickou masáž, ale masáž s masírováním i těch nejcitlivějších částí Vašeho těla? Přesně pro Vás a Vaše potřeby je tu erotická gay masáž. Při této gay masáži je naprosto běžné, že budete úplně nahý. Náš neodolatelný masér má potom na sobě ze začátku pouze erotické spodní prádlo, které na Vás bude mít také určitě pozitivní efekt. Na úplném začátku, kdy ležíte na bříšku, se masíruje hlavně zadní část Vašeho těla, sexy masér nevynechá ani kousíček a velmi pečlivě se bude věnovat všem Vašim erotogenním bodům. Pro erotickou masáž nejčastěji používá své šikovné ruce, které zvládají opravdu jemné a příjemné pohyby. Někteří maséři dokáží pro masáž využít i svého mužského nástroje. Gay masáž většinou začíná lehkou a jemnou relaxační masáží, kdy je samozřejmostí využití různých aromatických olejů, což navodí tu správnou masážní atmosféru. Pro uvolnění naprosto všech Vašich smyslů se využívá také příjemná relaxační hudba, kterou Vám pohledný masér jistě doporučí, nebo není žádný problém přinést si svou vlastní oblíbenou muziku, při které se budete cítit příjemně a uvolněně a pomůže mu překonat počáteční nejistotu. Necháte se jednoduše hýčkat, odevzdáte se masérovi a on Vás za to odmění úžasnými pocity.

Hlavní oblasti gay masáže

Masáže pro gaye jsou specifické v přístupu masérů. Středobodem erotické gay masáže je Váš zadeček, stehna a především jejich vnitřní strana, bradavky a další velmi oblíbená místa. Masírují se i ostatní části Vašeho těla jako záda, šíje, ruce, nohy, chodidla, bříško, hruď, prostě úplně vše. Nechybí ani masáž análu, kterou mají krásní maséři opravdu v ruce a jistě patří vůbec k tomu nejlepšímu, co Vás při erotické gay masáži čeká. Pokud si to budete přát, mladý sexy masér se bude věnovat i Vašim nejintimnějším partiím, které bude příjemně stimulovat až do té doby, než dojde k absolutnímu uvolnění a vyvrcholení slastných pocitů. Vaše tělo se bude zmýtat ve slastných pocitech rozkoše, relaxace, uvolnění a naprostého uspokojení.

Slastné pocity po gay masáži

Po gay masáži Vám bude příjemně jako nikdy. Všechny buňky Všeho těla se budou po gay masáži cítit mnohem lépe. Pocítíte příliv nové životní energie, a budete schopni znovu žít aktivní život. Masáž Vás dobije jak psychicky, tak i fyzicky. Odplaví se naprosto všechen stres, a zůstane jen čistá mysl bez problémů. Bude Vám jako po vypití elixíru mládí nebo životabudiče. Tato gay masáž se stane jedním z nejlepších zážitků Vašeho života, protože souhra příjemného prostředí, krásného maséra, zkušených pohybů a doteků vytvoří komplex dokonalé gay masáže. Pokud Vás zaujalo to, co jste se zde o gay masáži v Praze dozvěděli, a chcete jí vyzkoušet, neváhejte a přijďte si jí užít do našeho salónů v Praze.

Průběh masáže

Emoji
75 bpm

Společná sprcha s masérem(na přání), která Vás nažhaví na masáž už ve sprše.

Emoji
95 bpm

Erotická masáž pomocí teplého olejíčku, přičemž masér kombinuje různé techniky. Po celou dobu masáže je masér nahý. Doteky na maséra jsou povoleny.

Emoji
130 bpm

Poslední část masáže, kdy se masér přesouvá na intimní partie, které zahrnují penis i varlata. Masér vás bude masírovat do samotného vyvrcholení. Počet vyvrcholení není nijak omezen.

Emoji
80 bpm

Následujte závěrečná společná sprcha, po které si můžete v klidu s masérem vychutnat nějaký z naších firemních nápojů(káva, čaje, alko) zdarma.

Ceník

1 Masér 2 Maséři
60 min 2 400 Kč
105 €
90 min 3 400 Kč
148 €
120 min 4 400 Kč
191 €
Můžete si přidat další doplňkové služby.

Francouzské líbání, FootJob (fetiš), Masáž prostaty, Autoerotika, Lávové kameny, Piss, Privátní tanec.

Pro rezervaci vyplňte formulář

EMoji

Chcete zkusit jinou masáž?

Masáž u Vás(escort)
Erotická masáž v pohodlí a anonymitě vašeho apartmánů. Masérka vám dopřeje kombinaci vzrušujících technik erotické masáže.

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.
Zavolat WhatsApp Rezervovat