Zara erotická masérka

Zara

5.0 (3 reviews)
New
27

Age

62

Weight

165

Height

4

Bust

#Natural breasts
#Tattoos
#Czech 🇨🇿
#English 🇬🇧
Last updated: 11. June 2024

Availability

Wednesday 26. 6. 9:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Book online
Thursday 27. 6. 9:00 - 15:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Book online
Saturday 29. 6. 10:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Book online

If you are interested in a masseuse, but she is unavailable on your chosen day, do not hesitate to contact us, and we will try to accommodate your reservation.

Services

Love
Doing
You can add additional services.

About the extras please be informed by our masseuses personally.

Doing
Personally

We introduce you to Zara, our stunning black-haired masseuse who will lead you into a world of pleasure and relaxation. Zara is Czech, and her natural beauty will captivate you immediately. With her large breasts, size 4, she is an unforgettable embodiment of femininity and allure.

She loves intimacy and closeness, making her the perfect choice for a body-to-body massage. Zara is not only beautiful but also an experienced masseuse who knows how to help you forget everyday stress and worries.

Come and indulge in an unforgettable experience with Zara, whose charm and professional approach will guide you into a realm of heavenly pleasure and tranquility.

Zara erotická masérka
Zara erotická masérka
Zara erotická masérka
Zara erotická masérka

Reviews

20/06/2024

Wow! Zara really make my last day here in Prague. Easy to connect to and her english is good. Zara is a sensitive, feminine beautiful and hot woman who really know how to treat a man. Respect her boundaries, treat her nice and she will take you to paradise.

Erik

Response from Rabbit Hall

Thank you so much for your kind words and wonderful review! We’re delighted to hear that Zara made your last day in Prague so special. We hope to welcome you back to our salon next time you’re in Prague! Safe travels and take care.

14/06/2024

Slečna Zara je nádherná milá a šikovná. Má úžasné přírodní čtyřky. Čas strávený s ní byl nezapomenutelný.

Jan
14/06/2024

Moje návštěva u Zary byla naprosto úžasná. Její krása je ohromující a její okouzlující pohled mě okamžitě zcela uchvátil. Zara je profesionálka, která přesně ví, jak vytvořit příjemnou atmosféru a přinést pocit hlubokého uvolnění a pohody. Každý její dotek byl pečlivě promyšlený a harmonický, což přispělo k nezapomenutelnému zážitku. Doporučuji její služby všem, kteří hledají něco výjimečného a chtějí se nechat hýčkat ve společnosti nádherné a charismatické masérky. A hlavně ten její pohled a oči :))) umí to !

Jirka
Call us WhatsApp Book online