Nová pobočka na Vinohradech

Vážení klienti,

s radostí Vám oznamujeme, že se konečně otevřela naše druhá pobočka v Praze. Nechte laskat vaše tělo a užijte si naplno slastné pocity. Navštivte novou pobočku salónu specializujícího se na erotické masáže, kde na vás čeká nejvyšší úroveň služeb a špičkové masérky, které se postarají o to, abyste se cítili maximálně pohodlně.

Luxusní prostory a příjemné prostředí

Není nad to, když se při masáži můžete cítit maximálně pohodlně.  Jedině tak se můžete dokonale uvolnit a užít si naplno dotyky zkušené masérky. A proto jsme si pro vás připravili naprosto luxusní a stylové prostory nedaleko našeho původního salonu, který je v pěší dostupnosti 5 minut. U nás se budete cítit jako doma. 

Rabbit Hall
Rabbit Hall

Prostorné a útulné masážní místnosti s potřebným komfortem

V našem salonu na vás čekají čtyři prostorné a útulné masážní místnosti, ve kterých budete mít absolutní komfort a vytoužené pohodlí před, při masáží samotnou, a i po ní. každém masážním pokoji se nachází sprcha a k dispozici budete mít také osobní kosmetiku. Tím je zajištěn maximální klid a soukromí.

Rabbit Hall
Rabbit Hall

Příjemné zakončení po masáži

Poté, co si zvolíte z široké nabídky erotických masáží a užijete si tento strávený čas, nemusíte hned odcházet. Erotickou masáží to totiž u nás nekončí. Po jejím absolvování si můžete užít ještě čas strávený v relaxační místnosti, ve které nechybí ani občerstvení. Díky tomu si tak můžete ještě užívat dozvuky masáže, a ne se hned vrhnout do každodenního shonu. 

Rabbit Hall
732390647 732390647

Snadno dostupná lokalita s možností parkování

Náš salon se nachází v ulici Vinohradská 45, Praha 2, nedaleko tramvajové zastávky Vinohradská tržnice nebo metra Jiřího z Poděbrad. Pokud se k nám vydáte autem po vlastní ose, pak k dispozici máte i parkovací stání přímo u salonu, a to v zóně placeného stání. Druhá pobočka je pak nedaleko, a sice v ulice Mánesova 72, Praha 2.

Masáž zdarma
50% Sleva
15% Sleva
10 minut navíc
10% Sleva
Privátní tanec
Dnes to nevyšlo
Prvky pussycat
15 minut navíc
5% Sleva
Dnes to nevyšlo
20% SLEVA
Vytočte si skvělou výhru!

Zadejte svou e-mailovou adresu. Email potřebujeme pouze pro ověření výhry. Nikdy od nás nedostane žádné reklamní sdělení ani nic podobného. 

  • Hrát se smí jednou za den, jinak výhra není platná.
  • Výhru lze uplatnit pouze na masáž 60 min a více.
  • Výhra je platná 3 dny.
  • Nečekejte na výherní e-mail, žádný vám nepřijde. Pro "vyzvednutí" výhry kontaktujte operátorku.