Lucie erotická masérka v Praze

Lucie

4,4 (12 reviews)
31

Věk

60

Váha

175

Výška

4

Prsa

#Umělá prsa
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Poslední aktualizace: 29. dubna 2024

Dostupnost

Bohužel není v následujícím týdnu k dispozici.

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Dělám

Lucie je nádherná česká masérka. Má krásnou, ženskou postavu a otevřenost, kterou jen tak nepotkáte. U Lucie je GFE zaručený. Je to fantastická masérka pro klienty, kteří oceňují skvělý vzhled, špičkové tělo a skvělý smysl pro humor.

Rozhovor s masérkou

Zadek

Podkolenní jamky 😀

Nemám s tím problém:)

Do sauny 🙂

Indická kuchyně 🙂

Lucie erotická masérka v Praze
Lucie erotická masérka v Praze
Lucie erotická masérka v Praze
Lucie erotická masérka v Praze
Lucie erotická masérka v Praze
+353 83 040 9252
Lucie erotická masérka v Praze

Recenze

09/05/2024

Odtažitá, neosobní, nejde na ni skoro ani sáhnout, atmosféra téměř na nule. Jeden z nejslabších zážitků na masáži. Škoda, jinak je celkem hezká.

Karel
07/05/2024

Worst Experience Ever..She was 51 years old lady!!!!!

Nipun
04/04/2024

Lucie je úžasná, podkolení jamky byly neskutečná bomba!

Hugo
02/04/2024

Byl jsem dnes úplně poprvé a musím říct že to předčilo moje očekávání. Už teď vím že ji budu navštěvovat častěji. Slečna Lucie je nádherná nemohl jsem odtrhnout oči, vyzařuje z ní silná pozitivní ženská energie a krásně se s ní povídá až jsem měl nutkání ji po masáži pozvat na jídlo nebo drink.

Daniel
02/04/2024

Úžasná, milá, inteligentní, krásná. Mimořádný zážitek.

Giorgos
02/04/2024

Naprosto úžasné podkolenní jamky 😉 byl to nádherný zážitek a určitě se brzo vrátím!

Petr
02/04/2024

Lucie je výtečná masérka, u které jdou znát zkušenosti. Je velmi empatická, takže vycítila, že jsem z masáže nervózní a uvedla mě do pohody, že jsem si tu hodinu s ní moc a moc užil. Neskutečný zážitek.

Michal
02/04/2024

Dnešní návštěva u slečny Lucie byla balzámem pro mé tělo i duši, naprosto profesionální i lidská, přidáme-li atraktivní vzhled, tak z toho vyjde anděl se šikovnýma rukama . Skvělý zážitek.

Jirka
02/04/2024

Byla to moje vůbec první zkušenost s tímto typem masáží a nemohl jsem si vybrat masérku lépe. Lucka působila od první chvíle velmi přátelsky a velmi rychle se ji povedlo prolomit ledy i přes moji počáteční nervozitu, kterou částečně pomohlo uvolnit i její luxusní tělo a krasný úsměv. Masáž jako taková byla luxusní od začátku do konce. Slečna umí velmi dobře masírovat ať už se jedná o tělo a nebo intimní partie. Lucii mohu jen doporučit, byla to nejlepší první zkušenost s errotickými masážemi. Ještě jednou Lucce děkuji za krásný zážitek.

David
02/04/2024

Erotickou masaz jsem absolvoval poprve a vybral jsem si k tomu slecnu Lucii a masaz telo na telo. Musim uznat, ze navsteva predcila veskera ma ocekavani. Slecna Lucie je velmi krasna divka se sexy telem. Navic byla velmi pratelska a pozitivne naladena. Prijel jsem trochu drive, protoze jsem nemel tuseni, jak to cele probiha. Slecna Lucie mi vse s usmevem na rtech vysvetlila a zavitali jsme do sprchy, pote masaz a spolecna sprcha na zaver. Samotna akce byla proste skvela a Lucie si me velmi dobre pripravila uz ve sprse. Samotne masazi telo na telo davam 10 hvezdicek z 5 a velmi prijemny servis byl i po samotne akci. Ke slecne Lucii urcite jeste nekdy zavitam.Michal

Michal
Zavolat WhatsApp Rezervovat