Klaudie erotická masérka

Klaudie

Zítra 9:00 - 16:00
4,6 (8 reviews)
25

Věk

57

Váha

169

Výška

3

Prsa

#Přírodní prsa
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Příběhy
Poslední aktualizace: 18. července 2024

Dostupnost

Zítra 24. 7. 9:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Rezervovat
Čtvrtek 25. 7. 9:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Rezervovat
Neděle 28. 7. 10:00 - 16:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Rezervovat

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Po domluvě na místě

Poznejte Klaudií, zkušenou českou masérku, která je známá svými výjimečnými dovednostmi a vášní pro prvotřídního erotickou masáž. S kouzelnou „osobností“ , nádhernou postavou a rozmilém obličejem si ji rozhodně zamilujete.  Objevte unikátní zážitek v podání krásné Klaudii.

Klaudie erotická masérka
Klaudie erotická masérka
Klaudie erotická masérka
Klaudie erotická masérka v Praze

Recenze

22/07/2024

Klaudie is really beautiful and has a nice body. Unfortunately, and compared with other masseuses, it wasn’t the best experience as it was quite cold/distant and probably because of being lost in translation but the massage was finished quite early beyond the constant feeling of her wanting to finish as soon as possible.

Others comments below seem quite positive so I’m hoping I was just unlucky this time.

F

Odpověď od Rabbit Hall

Thank you for your feedback. I’m sorry to hear that your experience didn’t meet your expectations this time. Please contact our operator +420 774 910 918, and we will arrange a compensation for you.

We look forward to providing you with a better experience in the future. Thank you for your understanding.

06/07/2024

Dobra práce Sáro

Anonymous
14/05/2024

I had a great time with Klaudie. She does not speak much English but she made me feel comfortable and her body to body massage was better than my expectations. She has a very beautiful body and definitely knows how to use it.

Dave

Odpověď od Rabbit Hall

Thank you for sharing your wonderful experience with Klaudie. We look forward to welcoming you back soon.

09/04/2024

Ahoj dávám plný počet protože takovou slast pro duši jsem ještě nezažil a na první návštěvu se nezapomíná a na tuto jen tak nezapomenu. Klaudie byla velmi příjemná jak při masáži tak i poté a jen jsem nechtěl aby tto skončilo,ale bohužel čas utekl jak voda a sám jsem se divil jak je možné že to bylo tak rychlé.V Klaudiině společnosti jsem zčala zapoměl na čas a už přemýšlím nad další návštěvou :-*

Filip
02/04/2024

Klaudie je krásná dívka s nádhernými ženskými křivkami. Umí pořádně přitlačit i být velmi jemná když je potřeba. Body to body masáž je v jejím podání neskutečně smyslná a její pevná prsa se o mne krásně otírala. Byl to krásný zážitek a jen jsem si přál aby to nikdy neskončilo. Jsi úžasná, Klaudie.🥰😘

Anonym
02/04/2024

Děkuji Klaudie nejen za příjemnou masaž, jsi dobrá duše😊🌷💥🖐👍💋🙏MARTIN Jižnì Čechy😂🖐

Martin
02/04/2024

First time and nervous but Klaudie made me feel comfortable. She is beautiful and sweet. Little bit of language barrier but she tried.

Justin
02/04/2024

Poprvé v Rabitt Hall a poprvé na erotické masáži. Klaudie je moc milá a její masáž byla velice relaxační a smyslná. Nemohl jsem se nabažit její nádherné postavy, pevných prsou, krásného zadečku. Při poloze na zádech jsem se ztratil v jejích nádherných očích. Nemám to s čím porovnat, ale mohu jen doporučit.PS: Klaudie, děkuju, že jsi to s se mnou nevzdala a dala i druhé kolo a promiň, že jsem byl tak nervózní 😅

Anonym
Zavolat WhatsApp Rezervovat