Amy erotická masérka

Amy

Dnes 12:00 - 21:00
5,0 (6 reviews)
19

Věk

53

Váha

163

Výška

2

Prsa

#Přírodní prsa
#Video
#Český 🇨🇿
#Anglický 🇬🇧
Příběhy
Poslední aktualizace: 29. dubna 2024

Dostupnost

Dnes 23. 6. 12:00 - 21:00
White Rabbit Vršovice Vršovická 66, Praha 10
Rezervovat
Zítra 24. 6. 16:00 - 23:00
Rabitt Hall Vinohradská Vinohradská 45, Praha 2
Rezervovat
Středa 26. 6. 16:00 - 23:00
Rabbit Hall Anděl Staropramenná 7, Praha 5
Rezervovat

V případě, že máte zájem o masérku, ale je ve Vámi vybraný den nedostupná, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme Vaší rezervaci vyhovět.

Služby

Miluju
Dělám
Po domluvě na místě
Můžete si přidat další doplňkové služby.

O příplatcích se prosím informujte u našich masérek osobně.

Miluju
Dělám
Po domluvě na místě

Amy je štíhlá a okouzlující mladá masérka s bohatými zkušenostmi v oblasti erotických masáží.

V oblasti erotických masáží je Amy zkušenou profesionálkou, zručně vytvářející atmosféru relaxace a smyslnosti. Její znalosti se projevují skrze sebedůvěrné a zručné pohyby, přizpůsobené k uspokojení jedinečných přání klientů. S jemným dotekem a intuitivním porozuměním tvoří očarující zážitek, který zůstává v paměti těch, kteří vyhledávají její služby.

Lea erotická masérka
Amy erotická masérka
Amy erotická masérka
Amy erotická masérka
Amy erotická masérka
Amy erotická masérka
Amy erotická masérka
Amy erotická masérka
Amy erotická masérka

Recenze

15/05/2024

Last Saturday I was in Prague and wanted a wonderful massage. I visited the Rabbit Hall and met Amy. She is a young woman’s dream – beautiful and intelligent, friendly and open, warm-hearted and relaxed. I could relax in her arms – it was perfect. I was pampered with full physical effort. The eyes and imagination were also spoiled. All I can say is: Thank you very much!

U69
07/05/2024

Rarely if ever have I left a massage with the picture of the masseuse imprinted on my mind for the rest of the day. Well, that just happened with Amy, who has no right being this beautiful.

Non-content with her other-worldly looks and an addiction-inducing eye-contact (not recommended for the faint of heart) alone, Amy delivers a fantastic massage with her entire body while managing at the same time to be absolutely adorable and evidently a very intelligent woman (who speaks perfect English). A rare encounter that you would be a fool to miss out on.

(Pussycat massage on 2024.05.06 @ 19:15)

N
04/05/2024

Amy, she’s like a goddess in human form. When she’s washing you, it’s not just about cleanliness; it’s an intimate dance of seduction. The way she

teases, making eye contact that feels like a secret shared only between you two, her whispers in your ear sending tingles down your spine. It’s like she’s your girlfriend, effortlessly connecting on a deeper level. I was so blown away by her, I ended up tipping her everything I had in my pocket without a second thought.

TheBrownGuyInBlack
01/05/2024

I have now visited Amy two times and I can’t wait to visit her again. She is absolutely gorgeous with a beautiful smile and eyes that you can loose yourself in.

She is very skilled and really gives a GF vibe which I very much enjoyed. Her English is excellent and you can have a proper conversation with. For me, a clear choice for whenever I am back again in Prague!

Joerg
09/04/2024

I visited Rabbit hall 3 days in a long weekend with 3 different girls. It is impossible to leave Rabbitt hall without being satisfied.

Amy was bruised when the girl I wanted was busy.

And what an experience. Not only was this a job for her, but she was smiling and making eye contact. The experience was magical from the shower until we finished. next time I think I’ll choose 3 days with Amy instead of 3 different girls

Ove
28/03/2024

My first visit to Rabbit Hall and it was with Amy. She’s an angel in a human body!!!Gorgoeus eyes, beautiful breast, soft and tender body, silk skin. The massage was brilliant. She certainly know how to get you in space with her arms and body. I definitely will return to Amy again and again and again

Konstantin
Zavolat WhatsApp Rezervovat